Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb pasinak miért jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak miért jön be a "semmi hús csak bőr és csont" című lányok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor felmegyek a társkereső honlapra, mindenhol azt látom, h "ne legyen 50 kg-nál több" meg h "csinos legyen, ami alatt azt értem, h vékony lábak, feszes has..".

Nem vagyok dagadt, de van feleslegem, és akárhányszor látom ezeket az írásokat, rögtön elkap a hév. Most kérdezném az írásom által látogatott fiúkat, h ti h vagytok ezzel?

És titeket lányok, mennyire zavar ez?


2009. jún. 5. 17:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek társkereső oldalt, de most, hogy látsz 1-2 ilyen kiírást, ne hidd, hogy a pasiknak ez jön be. Személy szerint undorítónak tartom. 16F
2009. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek a sovány lányok. Pici husika, egy kis felesleg jó szerintem. Ha hozzáérek egy nőhöz ne azt érezzem már, hogy húú de izmos hanem érezzem, hogy nő.
2009. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a sok sztárolt egyént, mennyi "anorexiás" van közöttük, és meglátod, hogy miért.mert mindenki olyat akar.

egyébként ehhez van egy vicc is fiuknak bocsi érte, ha zavar, de igaz:


-Miért törődnek a nők többet a külsejükkel, mint a saját tulajdonságaikkal?

-Azért mert a legtöbb pasi hülye, de nem vak!


Szóval ha ebből indulsz ki, ami sajnos egyre jobban igaz a mai világban, akkor ezért.

Egyébként ne aggodj, legtöbb pasi nem szereti a csontkollekciokat.

2009. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jön be az izomagyú, IQ nulla típusú pasiknak, akik egy ilyen "cicababa" kell egy-két dugásra! Egy normális srácnak van annyi esze, hogy nem ilyen csajt keres magának. Én valamiért sosem szerettem azokat a lányokat, akiknek lehetett látni minden egyes bordájukat... szerintem az nem nőies, és még undorító is.:S A barátnőmön is van egy kis felesleg, de ettől még nagyon jó alakja van, gyakran meg is bámulják az utcán... engem nem zavar, hogy ilyen, így szeretem!:) Amúgy meg nézd azt is, hogy ha a pasiknak ilyen lányok kellenének, akkor ők már foglaltak lennének, nem? Mégis tele van ilyen csajokkal a legtöbb társkereső oldal!XD:P


19/F

2009. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán mindegy hogy 45 kiló vagy 65, nem ezt nézem, lehet egy vékony lány is szép meg egy ducibb is. Elsősorban az arca számít, meg úgy összességében hogy milyen. Akinek az a legfontosabb hogy vékony lába legyen egy csajnak meg feszes hasa annak biztos nem egy hosszú távú kapcsolatra kell.
2009. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, nekem és semelyik haveromnak sem jönnek be az olyan típusú lányok...
2009. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

nemtom ti hogy vagytok vele, én utálom a csontikat..

én ideális csajom:

ne legyen csonti mert irtózom tőle, legyen csöcse, legyen segge, ne legyen egy hájas disznó.. és ne legyen bányarém :)

2009. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom. szerintem vannak ilyen lökött pasik, miért ne lennének ? xD. de szerintem aki komoly kapcsolatra vágyik és szerelmes az nem így választ párt magának, hanem nézi a belős értékeket is.
2009. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező, valószínű azt várad mindenki egyetért majd veled ebben a kérdésben. Én is vékony alkatú lány vagyok, és?????????? Most akkor lehet utálni mert én vékony vagyok, rajtad meg van egy kis felesleg.Ezt tényleg nem értem, valaki ilyen és kész... Nem kell azért másokat utálni, mint ahogy egyes válaszolók írták.

Egyebként egyetértek az utolsó válaszolóval aki komoly kapcsoltara vágyik annak elsősorban nem az számít hány kiló a kiszemelt.

2009. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak az üresfejűeknek kellenek ilyen* nők, és azoknak is csak pár menetre. Ne izgulj ezen, a normális pasiknak nem ez számít!


*salátán élő cicababa

2009. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!