Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb pasinak miért jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak miért jön be a "semmi hús csak bőr és csont" című lányok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor felmegyek a társkereső honlapra, mindenhol azt látom, h "ne legyen 50 kg-nál több" meg h "csinos legyen, ami alatt azt értem, h vékony lábak, feszes has..".

Nem vagyok dagadt, de van feleslegem, és akárhányszor látom ezeket az írásokat, rögtön elkap a hév. Most kérdezném az írásom által látogatott fiúkat, h ti h vagytok ezzel?

És titeket lányok, mennyire zavar ez?


2009. jún. 5. 17:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen kérdések mögött általában elég problémás nők szoktak lenni. Próbálj normális súlyú lenni, ha nem is a pasik miatt, a saját egészségedért.
2009. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene általánosítani, mondom ezt én amikor régebben én is feltettem ezt a kérdést. Gondolj bele abba, ha mész az utcán akkor csak és kizárólag olyan párokat látsz ahol a csaj csont és bőr a pasi meg egy kigyúrt IQ nulla? Pont, hogy sok olyan párt látni, akik külsőre nem is igazán illenek össze. Gondolom ismered a mondást, hogy kinek a pap, kinek a papné. Lehet h a társkeresőn pont azokra a típusú fiúkra kattintottál akiknek ez a zsánere:S Amúgy a páromat én is társkeresőn ismertem meg, aki pont ilyen teltkarcsúnak szeret amilyen vagyok! Kitartást neked, és kívánom, hogy mielőbb megtaláld azt akinek éppen te tetszel,és úgy fog szeretni ahogy vagy:)
2009. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: egy szóval nem mondta, hogy nincs megelégedve magával, meg azt sem hogy "hájas disznó", csak megkérdezte.. ettől miért lenne problémás?

amúgy a vékony lányok nem csak salátán élnek, sok olyan is van aki egyszerűen nem bír hízni, pedig eszik rendesen.. persze a színészek meg celebek vékonyak különben mindenki piszkálná őket.. azt bírom a legjobban, mikor egy pasi megnéz az utcán egy gizda 2méteres nőt, akin egy tonna smink van.. nem értem mit lehet rajta nézni xD egy molett nő mennyivel jobb, természetes mellei vannak és feneke..

2009. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
jav.: utolsó előttinek :D
2009. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
A 9. válaszolónak mondom(a vékony lánynak) h nem utálom az ilyen nőket, nekem is vannak bnőim akik SOKKAL vékonyabbak nálam, csak érdekelt, h miért vannak előnyben a vékonyak!!!!??? Amúgy meg én 165-67 cm és 65 kg vagyok mellesleg 14 éves, és vannak gondjaim, mert nem nézek ki "tökéletesen" bikiniben. És gyűlölök végig menni olyan helyen ahol nálam vékonyabbak vannak. De amúgy engem is megnéznek, mert női adottságaim azt mutatják h több vagyok mint 14. Amúgy meg tényleg szeretnék vékonyabb lenni, de nem olyan sovány pálcika mint egyesek. És nem tudom pontosan h ti mit értetek "kis feleslegen"??? Nem akartam ezzel senki se begbántani!!! Na sziasztok!!!
2009. jún. 5. 18:39
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene minden "ilyen nőt" egy kalap alá venni, hogy azok csak dugásra kellenek mindenkinek. Ne a testsúly alapján kategorizáljuk már a lányokat. Én például ilyen csont és bőr voltam még 1 évvel ezelőtt ... 160 cm és 43 kilogramm és nem azért mert hánytattam magam nap mint nap hanem azért mert nem vagyok hízásra hajlamos és akárhogy próbáltam edzeni vagy többet enni egyszerűen semmit nem tudtam felszedni magamra. Most így 2009ben végre először van egy kis hasam és kifejezetten örülök neki, hogy van. :) De a bordáim sajnos még így is elég jól kivehetőek akár szabad szemmel is de ezzel nem tudok mit csinálni ... Tehát nem kellene minden ilyen típusú lányt elítélni mert nem mindenki tehet róla, hogy ilyen!
2009. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. De szerintem olyan rondán néznek ki azok a lányok, akik csak csont és bőr. Szerintem azért egy kis felesleg mindenkin elkel. :D
2009. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ha ezt most nekem mondtad, akkor mutasd meg légyszi h hol írtam ezt. Feltettem egy alapjában normális kérdést és én vagyok a rossz? Mondtam már, h vannak nekem is ilyen barátaim, csak... mind1 már elmagyaráztam. Sajnálom ha ezzel megsértettem bárkit is!!!
2009. jún. 5. 20:00
 19/27 A kérdező kommentje:
ez az utolsó előttinek szólt
2009. jún. 5. 20:01
 20/27 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm is ilyen csonti. Ő pedig mindig mondja, hogy miylen jó nekem, hogy van rajtam mit fogni. (nem vagyok duci, csak nőies:))!

Ő hiába szeretne, de nem tud hízni. Egyébként én mindig is jobban bejöttem a pasiknak, mint ez a nagyon vékony barátnőm!

2009. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!