Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb pasinak miért jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak miért jön be a "semmi hús csak bőr és csont" című lányok?

Figyelt kérdés

Akárhányszor felmegyek a társkereső honlapra, mindenhol azt látom, h "ne legyen 50 kg-nál több" meg h "csinos legyen, ami alatt azt értem, h vékony lábak, feszes has..".

Nem vagyok dagadt, de van feleslegem, és akárhányszor látom ezeket az írásokat, rögtön elkap a hév. Most kérdezném az írásom által látogatott fiúkat, h ti h vagytok ezzel?

És titeket lányok, mennyire zavar ez?


2009. jún. 5. 17:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem értem, megint megy a vita ezen a marhaságon.

De ti ducik vagy éppen teltebbek is annyira naivak tudtok lenni, hogy ihaj. Sokaknál geneteikai okok miatt van felesleg, van aki meg éppen ezért vékony. Akármennyi zsríos, hízlaló kaját tömök magamba egy nap rendszertelen étkezéssel, ami köztudottan, hízlal, egy deka nem megy rám, egyszerűen ilyen alkat vagyok, utálom magam ezért, ez van, elfogadom, viszont tisztában vagyok azzal, hogy az ilyenek sem szereznek könynen pasit... mégsem sírtam ezért, lett barátom, és nem azért mert vékony vagyok, hanem mert idézném párom "kiváló jellememért".

Nem értem, miért kell köveket dobálni a másikra, ahelyett, hogy egyszerűen elfogadnád, hogy te ilyen vagy, megszeretnéd magad egy kicsit, és beismernéd: a belső értékek a fontosak.

2009. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sem izomagyú, sem üresfejű (180/70) de nekem a vékony lányok tetszenek. A kedves kérdező pedig szerintem ne irigykedj a vékony lányokra, ez már csak abból is egyértelműen lejön, amilyen lenézően beszélsz róluk. A válaszaidból pedig csakúgy ömlik a sértődöttség, és a gyerekes gőg, mert már egyből felháborodsz ha valaki számon kéri rajtad amiket mondtál. Mellesleg ami rajtad van az nem "kis" felesleg.
2009. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Jól van sajnálom!!! Nem akartam senkit magamrda haragítani, csak feltettem egy kérdést, ha nem úgy sikerült ahogy akartam akkor bocs. És a válaszolók mondtak minden sértőt a vékonyakra, nem én!!! Mind1! Bocs még egyszer!!!
2009. jún. 6. 10:11
 24/27 anonim ***** válasza:

9. válaszoló vagyok: Tudom milyen az ha nem vagy elégedett magaddal... Csak én pont egy ellenkező eset vagyok. Én mindig túl vékonynak találtam magam, és egyszerűen képtelen vagyok meghízni bármennyit is eszem.

Van egy barátnőm, egy kicsit teltebb de mintha sugározna valamit. Te én néha úgy irigylem... (csúnya dolog de sajnos igaz) Olyan természetes és szép, meg még sorolhatnám. Szerintem a szépség belülről fakad.

Ha nem vagy így elégedett magaddal akkor járj sportolni az soha nem árt :)

2009. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem 65kg egyáltalán nem sok.. 14éves koromban én kb. 60kg-nak néztem ki,pedig jóval felette voltam,és soha nem csúfoltak a súlyom miatt, mert egyszerűen meg sem látszott, ilyen kötelező védőnői vizsgálatokkor is azt hitték a mérleg rossz :P szóval látatlanban nem kéne elítélni a kérdezőt..

kérdezőnek: jön a nyár, tudsz sportolni, egészségesen élni, így olyanra tudod magad formálni,ahogy neked tetszik :'D

2009. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Épp azon vagyok h ha elkezdem szeptemberben az új sulit min. 5 kg lemenjen rólam!!
2009. jún. 6. 11:44
 27/27 anonim ***** válasza:

tegnap 20:49-es vagyok.

Oké, nem te dobáltad az ilyen emberekre a köveket, de te provokáltad a többieket a kérdéssel sajnos. :(

Igazából értsd meg, hogy az sem előny annak, aki ilyen génekkel van megáldva, mert hízni egy ilyennek még nehezebb, mint fogyni egy túlsúlyosnak. :(

Aki meg direkt 50 kg alá fogyasztja magát, annak a hülyének én is gratulálni tudok. :D

2009. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!