Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb mostani lány?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok,csak azokról a lányokról beszélek,akiket ismerek,volt velük dolgom.


Volt eddig 5 barátnőm,és közülük 3 is iszonyatosan lusta,és semmittevő volt.

Az egyik barátnőm után,folyamatosan én takarítottam,megívott, üres üdítős flakonokat gyűjtötte az ágy mellett.Koszos papírzsepik az ágy alatt,mosogatni nem mosogat,mert a mit tom én milyen zselét feloldja a meleg víz a körme alatt.

Fürdőkád tisztítás annyiból áll h lecsapatom a kádat langyos sima vízzel.

Megkérem,hogy szaladjon már el a boltba,ami 5 percre van,ő nagyon fáradt,és nem akar csak ezért jó ruhát felvenni.

Egész nap Facebook,msn,skype....stb.


Miért ilyen lusta a mostani legtöbb lány?



2012. okt. 24. 13:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Mert fenenagy egyenjogúság van. Ezzel nem azt mondom, hogy nők, mars a konyhába, csak azt, hogy az emancipációt néhány nő elég sajátosan fogja fel.
2012. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanez a tapasztalat nem egy lánynál...ilyeneket már annyira lenézek. 24F
2012. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem erény manapság tisztának és takarosnak lenni. Ennyi.


Kereslet-Kínálat.

2012. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ja,igen!


Meg ráadásul idejönnek panaszkodni,hogy otthon anyuci,és apuci is szidja őket,meg folyamatosan piszkálja,ha meg azt mondom,hogy nem csodálom,akkor meg van sértődve!

Az ilyen "ne ismerkedj akkor ilyen lányokkal!" okosságokkal meg kíméljetek meg,szerintem pár nap alatt,de főleg elsőre,senkit sem lehet kiismerni.

2012. okt. 24. 13:24
 5/28 anonim ***** válasza:
0%
nem ártana egy második Hitler az ilyen lányoknak és meg néhány típusúnak ezeken kívül ... sokkal több boldog férfi lenne a földön , mert könnyebben meg lehetne találni a normális lányokat...
2012. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Legalább már tudod melyik lányt kell elkerülni, jó nagy ívben. :D
2012. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
OK, de akkor csatoljuk a lányok mellé a vernyákoló pasikat, "akik soha nem találnak maguknak barátnőt mert, a szomszéd pénzesebb, jobban néz ki, van BMW-je..stb, és azokat a pasikat is, akik egy szöget nem tudnak beverni a falba, nem hogy villanyt kicserélni, esetleg megjavítani a rádiót (áhhh). És azokat a fiúkat is akik képtelenek ügyleni a tisztaságra és higiéniára, mert természetes nekik a tiszta otthon/környezet.
2012. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Rengeteg pasi is ilyen, én meg azokkal találkoztam jópárral. Szóval ez nem csak a nőkre igaz, sok ember ilyen már...
2012. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Látom, a feministák már elkezdtek lepontozniXDD
2012. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda labda, hihetetlen:) Ez egy jó vitára alkalmas kérdés. Egy jópofa aforizma jut erről eszembe: Régen a lányok úgy főztek, mint az anyjuk a mostaniak úgy isznak, mint az apjuk.

Alapvetően az első hozzászóló válaszát preferálnám, de nem a mostani, hanem egyel idősebb generáció szintjén, ugyanis ők nevelték ki ezeket a díszpéldányokat.

Jah és egy jó tanács, válassz olyan lányt, aki a fészbuk előtt született (2004)

2012. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!