Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb mostani lány?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok,csak azokról a lányokról beszélek,akiket ismerek,volt velük dolgom.


Volt eddig 5 barátnőm,és közülük 3 is iszonyatosan lusta,és semmittevő volt.

Az egyik barátnőm után,folyamatosan én takarítottam,megívott, üres üdítős flakonokat gyűjtötte az ágy mellett.Koszos papírzsepik az ágy alatt,mosogatni nem mosogat,mert a mit tom én milyen zselét feloldja a meleg víz a körme alatt.

Fürdőkád tisztítás annyiból áll h lecsapatom a kádat langyos sima vízzel.

Megkérem,hogy szaladjon már el a boltba,ami 5 percre van,ő nagyon fáradt,és nem akar csak ezért jó ruhát felvenni.

Egész nap Facebook,msn,skype....stb.


Miért ilyen lusta a mostani legtöbb lány?



2012. okt. 24. 13:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

nah én pont ilyenre vágyom aki nem nyíg hogy tiszta szemét a szobám, (mint anyám) xD

f19

2012. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"ma 14:22"



Ja!

Jól meglennétek a koszban :D

2012. okt. 24. 14:26
 23/28 Diavolino44 ***** válasza:

En inkabb abban latom a hibat, hogy aki hercegnonek kepzeli magat pl mukorom, szoli, folyamatosan uj ruhak stb. az ugy van vele, hogy o jo NO, es ugyis talal maganak pasit akivel ugyanezt eljatszhatja, s nem erzi annak kenyszeret, hogy mosogasson, takaritson mert a pasi ugyse lep le, hisz a szexben megadja neki amit szeretne.

Eddig nekem az volt a tapasztalatom, hogy a kevesbbe hercegnos lanyok jobban odafigyelnek a ferfira es az igenyeikre, ha az is figyel rajuk ez oda-vissza mukodik. Most eloszor talalkoztam olyan lannyal aki ugymond hercegno meg sem budos neki a munka, de ez ritka mint a feher hollo.

2012. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"ma 15:07"


Igen,igen!

Sajnos ez van,az ilyen tényleg ritka,mint a fehér holló!

Találkoztam már lánnyal,akinek ezeket elmeséltem,elmondtam h ogy tisztában legyen vele,hogy milyen lányokat nem szeretek,ő is lenézi az ilyen lányokat,ő nem lusta,ért mindenhez,erre a szobát úgy mosta fel,hogy körbe mosta az asztalt bútorokat,elmentem a boltba,hoztam főznivalót,megkérdeztem nem csinálna e,egy jó paprikás krumplit,erre úgy nézett rám,mint a véres késre :))

2012. okt. 24. 15:16
 25/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom, hogy ilyen lányokkal találkoztál idáig.


Lányokkal lakok albérletben és azt kell mondanom, hogy sok tekintetben igazad van, mert mást jelent a takarítás fogalma nekik, mint nekem. A vicc az, hogy pont a műkörmükre fogják. De igénytelenség netovábbja sokszor jellemző .....


Azért megvédeném a csajok becsületét, mert nem mindenki trehány. :) Takarítani meg tényleg nem tart sokból. :)


22 L

2012. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Csak tényleg sokszor az a gond,hogy nem veszik észre magukat.

Meg azt hiszik,ez piszkálás,holott elmondása szerint a szülei is folyamatosan szekálják emiatt.

Nem értem!

Tehát szerintetek úgy gondolják,hogy ha velem vannek lehetnek nyugodtan trehányok,mert én nem vagyok a szüleik,

meg férfi vagyok,úgyis szeretem a koszt?

2012. okt. 24. 15:20
 27/28 anonim ***** válasza:

Jesszusom, dehogyis. Vagyis az ilyen lányok fejével nem tudok gondolkozni. De könyörgöm, ha lenne barátom, akkor pont hogy előtte még annyira se lennék trehány....

Az meg a barátnőtől rossz kifogás, hogy férfi vagy és szereted a koszt. ilyen nincs.

2012. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Amúgy meg jó a szexben? Vagy mért nem szakítasz akkor vele, ha nem tudtok megegyezni?
2012. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!