Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb mostani lány?

Figyelt kérdés

Nem általánosítok,csak azokról a lányokról beszélek,akiket ismerek,volt velük dolgom.


Volt eddig 5 barátnőm,és közülük 3 is iszonyatosan lusta,és semmittevő volt.

Az egyik barátnőm után,folyamatosan én takarítottam,megívott, üres üdítős flakonokat gyűjtötte az ágy mellett.Koszos papírzsepik az ágy alatt,mosogatni nem mosogat,mert a mit tom én milyen zselét feloldja a meleg víz a körme alatt.

Fürdőkád tisztítás annyiból áll h lecsapatom a kádat langyos sima vízzel.

Megkérem,hogy szaladjon már el a boltba,ami 5 percre van,ő nagyon fáradt,és nem akar csak ezért jó ruhát felvenni.

Egész nap Facebook,msn,skype....stb.


Miért ilyen lusta a mostani legtöbb lány?



2012. okt. 24. 13:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

13:31,és 39


Jól van,gondoltam hogy pasiban is van ilyen,de én a lányokat

kérdeztem,hogy miért lesznek ilyenek,nem kényeztetem el őket,ha rájuk hagyom,akkor is tovább lustálkodnak,próbáltam már ezt.


Légszíves a kérdésre koncentráljatok!

Én nem pontoztam le senkit,csak őket,mert nem ide vág a válaszuk.

2012. okt. 24. 13:46
 12/28 anonim ***** válasza:
52%

És te mennyire takarítod a lakást? Szerintem közösen meg kéne beszélnetek ki mit csinál otthon. Higgadtan megbeszélni, hogy ne hagyjon kupit maga után. Ugyanis a takarítás már nem csak a nők dolga, mert jobb esetben ő is ugyanúgy jár dolgozni mint te.

Amúgy nekmeg a pasikkal ez a tapasztalatom, de akiket én ismertem egyáltalán nem takarítottak, tiszta dzsuva volt az egész lakás, hiába volt új. Mindent ledobált a földre, még kukát sem vett, hanem szatyorba gyűjtötte a szemetet.

2012. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

"ma 13:48"


Figyelj csak ide!

Én is szeretek lustulni,internetezgetni,de ha egy lány lustaságban,még rajtam is túltesz,akkor szerintem ez már cikinek minősül.

Én sem vagyok házi tündér,de ha már napokat itt tölt velem,akkor a laptopon kívül igazán használhatná mondjuk a seprűt,vagy a fakanalat is néha!


Nagy elvárások?

2012. okt. 24. 13:51
 14/28 anonim ***** válasza:
LOL, a végén kiderül, te vagy a trehány.
2012. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Persze ebben igazad van, talán meg kellene vele beszélned és ha ez nem tetszik neki kiadni az útját. Ennyi:)

Előző voltam

21/L

2012. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok ismét

7-esnek


Épp az előző hétvégén szereltem meg a villany otthon, mert apám nem volt otthon... ezenkívül a bentlakásban főzök és mosok magamra.

Az igaz , hogy néha okolom a pénz is amiatt, hogy eddig nem volt szerencsém ... de őszintén volt, hogy egy kávéra sem tudtam volna meghíni egy csajt, vagyis nah.. ( automatához illetlenség lenne hívni ) ha meg magamhoz hívom azt meg rögtön félre értik , más olcsó helyekről pedig nem nagyon tudok, mivel anyagi okok miatt nem nagyon járok ilyen helyekre. Jelenleg befejeztem a 4 éves műszaki egyetemet és most 2 éves mesteri elején vagyok és közben munkát keresek....

Nem vagyok ronda sem bunkó, sőt kedvesnek intelligensnek, segítőkésznek tartanak, de nem bírom felfogni, hogy mi a baja mindenkinek velem, eddig akár hány lánynál próbálkoztam, az durván elutasított, csak barátnak kellettem vagy csak arra , hogy segítsek a projektekben.

Sokszor hallottam, a most nincs szükségem barátra szöveget is , s aztán meg kikötnek pár nap múlva egy :

alkoholista bunkó állat mellet, aki még egy szendvicset se képes elkészíteni magának, sem mosni nem tud sem semmit és még meg is csalja a lányt és mégis ezek kellenek nekik miért ?????


Tehát nem ártana egy második Hitler, hogy megmentse a világot a hibás génektől és eltűnjenek a Földről az ilyen lányok és pasik...., hogy a normálisaknak több esélyük legyen egy normális kapcsolatra .... és , hogy ne keljen idő előtt feladni , és abszurdumnak gondolni , hogy még él normális lány a Földön ki szívesen megismerkedne vele.

2012. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

"LOL, a végén kiderül, te vagy a trehány."


Látom figyelsz :D

Nem vagyok trehány,csak szerintem mindenki szeretne lustálkodni néha,persze ha megengedheti magának.

2012. okt. 24. 14:01
 18/28 anonim ***** válasza:

Nah azért ez a Hitleres dolog túlzás...

Ha olyan trehány egyszerűen be kell fejezni vele

2012. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%
A normális lányokat meg a pasik kihasználják, kb. házirabszolgának tartják. Ennyit erről.
2012. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"ma 14:12"


Aki hagyja magát.....ennyit erről.

2012. okt. 24. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!