Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak figyelmébe! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AM33 kérdése:

Férfiak figyelmébe! Mit reagálnátok az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Egy filmben hallottam:

"Érzem a szerelmedet, viszonozni fogom azt.

Érzem a bátorságodat, erőt merítek belőle!

Érzem a félelmeidet, segítek túljutni rajtuk!"

Még azt tenném hozzá: ha van valaki, aki egy kicsit is empatikus és képes beleélni magát mások érzelmi világába anélkül, hogy ítélkezne, vagy megbántaná a másikat, inkább erőt ad, motivál és lelkesít, már megéri várni arra a személyre, aki ezt meg tudja adni, s akinek viszonozhatom mindazt, amit leírtam!

Mit gondoltok?



2012. nov. 1. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányként is csöpög nálam a monitor.
2012. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem meg aranyos ha nem 14 éves vagy :D és őszintén is gondolsz dolgokat akkor szimpatikus lennél :D

Ez nem nyálas .Meg ha még az is lenne legalább fantázia dús :)

2012. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgy vélem ezek tiszta gondolatok hiszen pont ezek is a részét képezik saját ÉNünknek, amik jók ha vannak.Tapasztalt férfi révén csak azt mondhatom hogy megéri várni arra aki majd tisztelni fog Téged mint embert és szeretni fog mint Nőt!
2012. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!