Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok lányok ha értetek verekednének?

Figyelt kérdés

Tegyük fel lányok van egy barátod, és egy srác jól felhúzza veletek kapcsolatban. Erre bepöccenne a barátotok és neki menne. Leállítanátok? Mérgesek lennétek rá? Félnétek tőle ezek után? Vagy inkább felemelő érzés? Csak kíváncsi vagyok, mert kinézem magamból, hogy hasonló helyzetbe kerülnék.


18/F


2012. okt. 22. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én félnék, de nem a barátomtól, hanem magától a helyzettől L/20 (érzékenyebb lelkű)
2012. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Értem oviba verekedtek:$ Akkor imádtam

Mára jól esne h megvéd, de félteném. Hogy felemelő érzés..dehogy. Nem vagyok én Erzsébet királyné:D

2012. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mellesleg..sajna engem felizgat hogyha férfiak verekednek. Nem tudom miért..szal ha a barátom verekedne, ápolgatnám, de valszeg megerőszakolnám utána xD
2012. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én leállítanám mindkettőt!De még mielőtt bekövetkezne elküldeném a másikat a p*csába!:)
2012. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és még aggódnék is érte de azért azt értékelném, ha meg akarna védeni, am szerintem azért először próbálják megbeszélni a felek, lehet szóban is meg lehetne oldani "első" voltam
2012. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Csak adna már mellém a Jó Isten végre egy ilyen pasit aki képes ennyire kiállni mellettem és nem csak a szája jár.

Én értékelném, megijednék de biztos nőne még jobban a pasim a szememben hogy "igen igazi férfi"

eddig mindig csak beszari pasijaim voltak:( 20/L

2012. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jól esik ha kiáll, de így nem szükséges. Meg tudom védeni magam, bármit mondanak, köszi.

Az mindenkinek jól esik, ha mellette áll (ki) a párja, de ha helyette, az nem biztos!:)

2012. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a verekedés nagyon primitív..

szócsata az rendben van,vagy egy kis veszekedés,de azt is civilizáltan adja elő egy fiú.Ha szavakkal áll ki értem valaki akkor azt százszor jobban értékelem.

16/L

2012. okt. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem volt két ilyen esetem két különböző lánnyal.

az egyik esetben egy nagydarab félrészeg ki akart rángatni a kocsiból,én meg kiszálltam és viperával lezúztam,szerintem eltörtem a térdét.

az akkori bnőm reakciója erre az volt,hogy hogyan lehetek ilyen elmebeteg brutális vadállat,ezt nem így kell megoldani stb nagyot csalódtam benned,te őrült vagy...

fel sem fogta,hogy gyakorlatilag életveszélyes volt a szitu is,meg az ember is.


a másik helyzetben másik nővel-

pezsgősüveggel hátba vert egy fickó,erre megfordultam,és szétütöttem-rúgtam.

ennek a lánynak nagyon tetszett,felizgult meg minden olyasmi,mint amit a lányok már említettek.


szóval lányfüggő ez.

meg persze van a 3. verzió,amikor a nő provokálja ki,hogy verekedjenek érte.

feltűnően féltékenyíti a barátját,aztán élvezettel figyeli,hogy bunyóznak érte.

így felértékelheti saját magát.

ezt a pszichológia harcoljatok értem játszmának nevezi.

a te eseteben ez utóbbira gyanakszom,és ebben a formában ritka primitív megoldás a verekedés,mert egy báb vagy,eszköz.

a harc az egy végső megoldás akkor ha már nincs más lehetőség,vagy olyan szinten megsértik a becsületed,hogy nem tűrheted megtorlatlanul.

2012. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16L szócsatában miért kell megvédeni? Abban meg talán még jobbak is a csajok.
2012. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!