Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok lányok ha értetek verekednének?

Figyelt kérdés

Tegyük fel lányok van egy barátod, és egy srác jól felhúzza veletek kapcsolatban. Erre bepöccenne a barátotok és neki menne. Leállítanátok? Mérgesek lennétek rá? Félnétek tőle ezek után? Vagy inkább felemelő érzés? Csak kíváncsi vagyok, mert kinézem magamból, hogy hasonló helyzetbe kerülnék.


18/F


2012. okt. 22. 00:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9: Rémlik az Emberi Játszmák c. könyv, ezt abban olvastad? Egyébként ismerem, hallottam róla.

Általában olyan lányok alkalmazzák, akik így akarják fontosnak érezni magukat.


Ott már gondok vannak. És igen: manipulatív dolog.

2012. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

igen.

az az a könyv,és az életben is rengetegszer találkoztam a helyzettel,mindenféle szerepben.

2012. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki.
2012. okt. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék, ha higgadt ésszel, némi lekezelő humorral, jó beszólásokkal tudná leépíteni, ergo agyban tudná legyőzni és nem erővel. Számomra az már szimpla erőszak és nem érzem, hogy "értem", mert értem ne verekedjen senki én ezt várom el. 22/L
2012. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!