Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti erre mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tehát.Ma elég rossz idő volt mikor mentem haza suliből és előttem egy csaj ment.Nos amerre mentem ott elég keskeny az út az egyik oldalán házak fala zárják másik oldalon meg a sövény.És egy helyen eléggé felgyülemlett a víz és nem lehetett kikerülni.Na arra gondoltam oda megyek felkapom a leányzót és átviszem csak túl messze volt és addigra szegénykém már átharcolta magát az árvízen :)


Tehát kérdésem az lenne hogy mikor mentek az úton és egy idegen korotokbeli fiú felkapna hirtelen egyből bepánikolnátok vagy volna még időm elmondani hogy csak átakarlak vinni titeket vagy észre tudnátok-e még venni.Elég hülyén hangzik így a kérdés de remélem értitek mire gondolok :)


16/F


2012. okt. 27. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én nagyon megijednék, az tuti....:D
2012. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Először tuti bepánikolnék, de nagyon jópofa, aranyos:D
2012. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 TOMAtm ***** válasza:
92%
hát ha cigány vagy akkor ne erőltesd mert jó eséllyel elkalapál a faterja.
2012. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

én is tuti megijednék. vagyis azért ez egy csöppet indokolatlan, ha végig gondolod.

szerintem jobb megoldás, ha segíteni akarsz neki, hogy odamész és megkérdezed, hogy segíthetsz (valószínűleg azt mondja, hogy nem kell), de legalább meg van a kezdő mondat, ami után talán egyszerűbb kezdeményezni :)

17L

2012. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
előbb inkább kérdezd meg hogy felkaphatod-e, mert a végén még leüt szegény aztán kórházban kötsz ki:DD
2012. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Hat en tuti nem vennem jo neven egy idegentol!
2012. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi van? Hát én tuti megijednék! (Még jó, hogy nem bírnál el - még le is ütnélek!) Nekem akkor segítsenek, ha én úgy döntök, hogy rászorulok. Ha meg úgy próbálsz meg bevágódni egy csajnál, hogy eleve sajnálattal tekintesz rá, az nem jó pont. Meg amúgy is, neked sincs lánctalpad, gondolod, hogy csak mert fiú vagy, könnyebben átjutsz egy pocsolyán?!
2012. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem akartam én bevágódni nem ismerem akkor láttam először csak megsajnáltam hogy azon a hatalmas tengeren kellet átmásznia :) És nyilván ha nem látom hogy nem bírom el nem tettem volna el de ezt a lányt simán felkaptam volna :)
2012. okt. 27. 18:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem csak engem nem érdekel hogy elázok a cipőm meg minden.Azaz tisztelem annyira a lányokat/nőket hogy ennyit megtegyek értük :)
2012. okt. 27. 18:09
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Értem én, hogy jót akarsz tenni, de nem biztos, hogy ez jó módszer... Mindenesetre előtte kérdezd meg az illetőt... A lovagi illem helyessége meg már egy másik kérdés, most nem nyomom le itt a feminista hegyibeszédet.
2012. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!