Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Hogyan reagálnátok arra, ha a párotok látványosan más nőket bámulna?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne tehetné meg? Én is megbámulok más nőket...
2012. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
Én nem bírom.Ha együtt vagyunk,ne alázzon meg azzal,hogy más nőket bámul.Főleg ne feltűnően.
2012. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sehogy, bámulja. :) A barátom saját bevallása szerint ilyenkor fel sem fogja, hogy mit bámul, csak néz ki bambán a fejéből, és ha megkérdezném, hogy mit néz, fogalma se lenne róla. :)
2012. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

én meg látványosan megbámulnék más pasikat sőt, osztályoznál is hogy 10-es skálán szerintem hányas, meg mondanék egy olyan tulajdonságot hogy szerintem mi szexi benne ami a pasimban nincs meg.

aztán megnézném, mit szól hozzá :D

2012. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném a p*csába!

Nem igazán szeretem és ezt tudja nagyon jól!

Amit megenged magának, azt én is megengedem, szóval így nem megy túl messzire .... :DD ;)

2012. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%

"Ne alázzon meg"!! :D Hűségre esküdtünk nem vakságra!


27/F

2012. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Rászólnék. Megalázó amit csinál.
2012. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hímnemű barátaim kb. ilyeneket szoktak:

- Ez vajon műmell vagy igazi?

- Atyaég, micsoda egy trampli!

- Igazán vehetett volna fel egy számmal nagyobb melltartót.

- Miért kellett ilyen borzalmasan elcsúfítani tetoválásokkal/piercingekkel a bőrét?


Kb. ilyenek. A bámulás meg férfi dolog, mindent megbámulnak, egyszerűen vizuálisan szereznek információt a világról. :)

2012. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%
Hogyan reagálnék? Megpofoznám..
2012. szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
6. Igenám te az ha feltűnően bámul valakit, megalázó. Lehet azt kultúráltan is csinálni h észre sem lehet venni
2012. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!