Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Hogyan reagálnátok arra, ha a párotok látványosan más nőket bámulna?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 13:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz!
2012. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 mmano88 ***** válasza:

Engem nem zavarna.


23N

2012. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12. Ezt gondold át mégegyszer. Látványos megbámulásról van szó. Tehát tegyük fel sétáltok egymás mellett kézenfogva. Szembejön egy csaj és a pasid úgy nézi h majd kiesik a szeme és még utána is fordul. Téged ez tényleg nem zavarna?
2012. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Tudod miért nem zavarná a 12-es válaszolót? Mert bízik a párjában azért! Most abban hogy megnézi mi van? Én pl egy iylen esetben megkérdezem a páromat hogy szerinted csinos az a lány? Mond rá valamit,kiértékeljük--ennyi! Na bumm ,de itt már megalázásról meg minden marhaságról beszélnek! Igaz az a szólás hogy bármilyen kis probléma hatalmassá növelhető ha eleget agyalunk rajta!
2012. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem.... Miért kéne LÁTVÁNYOSAN megbámulni másokat? Komolyan ez normális dolog lenne? Nézze meg, mit érdekel, de ne úgy, hogy majd kiesik a szeme, mert az igenis megalázó. De végül is, vannak olyan emberek, akiket ez nem zavar, azok jöjjenek össze és közösen bámuljanak másokat, de azokat az embereket bántsák meg vele, akik ezt nem veszik jó néven. Ez az én véleményem!

Én mit reagálnék? Mivel az előző pasim olyan volt és még le is tagadta, egy ideig csak ezt: "Poros lesz a szemed, ha sokáig bámulod?", aztán csúnyábbakat. Én se bámultam meg soha senkit az utcán, se látványosan, se sehogy (ez mondjuk legyen az én dolgom, hogy én milyen vagyok), aztán hál' Istennek szakítottunk.

2012. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
lemaradt egy ne*
2012. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Látom van aki még mindíg nem fogja fel h mi itt nem azt mondjuk h vakuljon meg és ne nézzen meg senkit. Csak azt mondjuk h ha FELTŰNŐEN BÁMULJA az igenis megalázó. Lehet ezt kultúráltan h ne azt lássa az utca népe h milyen bunkó a pasim meg h milyen papucs vagyok h mindent eltűrök neki. Az én párom is ezt teszi. Megnézi de nem feltűnően és nem bámulja. Sőt mi is megbeszéljük h milyen a csaj, de ha bámulná h majd ki esik a szeme akkor el is küldeném a pi.csába
2012. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 mmano88 ***** válasza:
#12-es vagyok. Tényleg nem zavar, néha én is megkérdem tőle hogy csinos e ez a lány szerinte, mi tetszik/nem tetszik rajta, vagy én hívom fel a figyelmét egy lányra, hogy "nézd már milyen szép!" Strandon is volt már erre példa, hogy megnéztük a lányokat. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy a párom nincs annyira bunkó, hogy amikor kézenfogva sétálunk még utána is forduljon egy-egy lánynak, de az sem zavarna. Nézni szabad. :) Ilyen téren megbízok benne. Ha cirkuszolnék miatta, akkor a hátam mögött csinálná, az meg mivel jobb?
2012. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem cirkuszolni kell rajta hanem egyszerűen nem kell a csávónak bunkó mód bámulnia másokat. Gyengébbek kedvéért még 1szer nem a megnézésről van szó.

Ismeritek azt a szót h TISZTELET. Na ez nincs meg abban a pasiban a párja iránt aki bunkó, feltünő módon bámul más nőket mikor a barátnőjével van

2012. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 mmano88 ***** válasza:

Még mindig nem értem miért jobb az ha a hátad mögött bámulja őket. Ígyis-úgyis meg lesz bámulva az a csaj nem?

Egyébként legyél dögös és magabiztos mellette és akkor nem fog más nőket bámulni. ;)

2012. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!