Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ti ezekre a szituációkra, hogy reagálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ma játszódott le barátom és köztem ez a 'párbeszéd'

Barátom: Múltkor haverokkal el akartunk menni nigt clubba.

Én: *Furcsanézés*

Barátom: Lehet, hogy el is fogunk menni nemsokára.

Én: *Nagyon furcsa nézés*- nagyon jó..

Barátom: Akkor is ha nem engedsz el, mert úgysem tudod meg, mikor ott vagyok.(röhög)

Én: *Elfordul*


És nem olyan rég pedig ez a szitu:

Barátom eléggé be volt állva.. De még ezelőtt megígérte nekem, hogy nem fog füvezni (nem szokott csak ritkán de most valahogy éreztem, hogy az lenne a vége) szóval ott voltunk ezen a rendezvényen, ahol találkoztunk pár haverjával.. Ők arról beszélgettek, hogy mennek füvescigit szívni. (hozzáteszem előtte kb 10x ígértettem meg barátommal, hogy nem fog füvezni) Na mindegy, a lényeg az, hogy ugye ő is velük akart tartani, azátn meglátta, hogy haragszom..

Barátom: Na most mi a baj?

Én: Nem emlékszel?

Barátom: Mire?

Én: Amit megígértél..

Barátom: Jól van na, csak egy szívást, lécci.

Én: Jólvan menj csak nyugodtan, de akkor engem elfelejthetsz..

Barátom: Jólvan, akkor nem. (ezt ilyen durcás hangon)

Én: Dee menjél csak nyugodtan, ha fontosabb, mint a barátnőd..

Barátom: De nem megyek na.*megölel*

^

|

ez nagyjából 3x játszódott le..


Ti ezekre, hogyan reagáltatok volna?

Én 15/L

Barátom 19/F


2012. jún. 18. 18:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ma játszódott le barátom és köztem ez a 'párbeszéd'

**Barátom: Múltkor haverokkal el akartunk menni nigt clubba.

Én: *Furcsanézés*

Barátom: Lehet, hogy el is fogunk menni nemsokára. *****csak szólok, hogy ha hívsz, és nem veszem fel akkor..****

Én: *Nagyon furcsa nézés*- nagyon jó..

Barátom: Akkor is ha nem engedsz el, mert úgysem tudod meg, mikor ott vagyok.(röhög)

Én: *Elfordul*

**

2012. jún. 18. 18:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos neki a véleményed szerintem... én hagynám a dolgot, mert ha most ilyen baromságokkal öli az agysejtjeit, mi lesz később?
2012. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
csoda, hogy még a barátod... miért ölöd az időd egy ilyen fickóra? ha nem lettél volna ott, simán lelép velük füvezni. még nagyon kisfiú korától függetlenül.
2012. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt. Eddig ez a 2 dolog aggasztott a kapcsolatunkban. Ezeken kívül amúgy nagyon kedves és aranyos, de ez a két dolog nagyon aggasz, és rosszul esik.:S Meg van még egy ami a szexmániája.. De azt már nagyjából tudom kezelni.
2012. jún. 18. 18:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után vannak problémáitok, mire vársz? HAGYD OTT


Más: 15 vagy, 3 hónapja együtt, ugye nem feküdtél le vele? Istenem....

2012. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
beszélgessetek el olyankor ezekről, mikor józan. hogy miért akar elmenni night clubba, miért akar füvezni. biztos rendes a srác, a gond inkább a barátaival van. :S
2012. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én elküldeném melegebb éghajlatra a pasit, bár most itt is elég meleg van. ;DD

Na, szóval nekem az jön le ebből, hogy abszolút nem érdekled, nem foglalkozik azzal, hogy te mit gondolsz adott dolgokról stb.

Én tényleg nem fáradoznék, ahhoz, hogy egy kapcsolat jól működjön két ember kell és nekem úgy tűnik, itt csak te teszel a kapcsolatotokért.


Szóval én kiadnám a pasi útját, fiatal vagyok még, majd lesz, aki talán figyelembe veszi a véleményemet stb.

Mellesleg én alapból nem tudnám elviselni, ha a barátom füvezne vagy más drogot fogyasztana.

17/L

2012. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én szerintem egyik sem jobb a másiknál...
2012. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

énsem tudnám elviselni, ha füvezne. Ezért mondtam meg neki, hogy vagy én, vagy az. Most igazából csak arra vagyok kíváncsi, hogy mások mit tennének a helyemben. És meg fogom neki mondani, hogy más már rég kidobott volna ilyenekért.. Én azért nem mert nagyon szeretlek, de nem kellene ezzel visszaélni..

Tényleg nagyon szeretem és megpróbálom vele mégegyszer megbeszélni a dolgot. Köszönöm a válaszokat, de azért még nyugodtan írhattok, mert kíváncsi vagyok még mások véleményére is.

2012. jún. 18. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

miért nem beszéled meg vele az ilyesmit, így csak magadat ölöd a kérdéseiddel, közben meg ő nem is tudja hogy valami nincs rendben, ha valami problémátok van akkor azt beszéljétek meg, ne az legyen hogy vagy egyből dogod vagy csak elengeded a füled mellett az ilyesmit mert egyik sem jó döntés, beszéld meg vele!


ja és mond hogy nem feküdtél le vele!!!:O

2012. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!