Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Párom 30 éves. Már egy ideje talán 1 éve észrevettem, hogy egyre több időt tölt a facebook előtt. Mondtam neki, hogy szerintem már függőség amit csinál, de nem érzem rajta hogy nagyon változtatni akarna. Feltűnt nekem, hogy egyre több nő ismerőse lesz. (Több olyan is van, akik az ország másik felén élnek ergo kevés a valószínűsége, hogy valaha is találkozhattak.) Elkezdtem utána "nyomozni" és kiderítettem, hogy regisztrált facebookon a "Csajok és pasik" alkalmazásra. Ott azt tüntette, fel hogy egyedülálló.

Nem tudom, hogy kellene erre reagálnom. Nem hiszem, hogy megcsalna vagy meg akarna csalni. Azt tudom elképzelni, hogy ez számára szórakozás. És mostanában egyre többet hangoztatja, hogy öregszik, hiába sportol rendszeresen már nem olyan mint a huszas évei elején...meglehetősen hiú és gondolom innen szerzi az önbizalmát.

Az más kérdés, hogy ezzel teljesen megaláz engem. De most már értem, mint nincs feltüntetve adatlapjára hogy, kapcsolatban van és miért nincs kirakva még csak egy közös képünk sem. (Ezeket eddig azzal magyarázta, hogy magánügy és egyébként is mindenki tudja, hogy évek óta együtt vagyunk.)

Becsapva érzem magam és a bizalmam is megingott.

Mit tennétek a helyemben?


2012. jún. 12. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, h miért tagadja le a kapcsolatát? Egyáltalán milyen céllal vette fel azt az alkalmazást?
2012. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Több dolgot tehetsz, felsorolok párat:


1: elbeszélgetés őszintén, mindent elmondva

2: tovább kutakodsz, csinálsz kamu profilt és meglátod meddig megy el a kamu nővel. Ha tetszenek neki a tinicsajok, tudok egy kamuprofilt kölcsönadni, amit egy fiúismerős megviccelésére készítettünk (de lehet, hogy már törölték)

3: szakítasz (ezt nem javaslom, mindent meglehet oldani)

4: nem foglalkozol a dologgal, esetleg te is elkezdesz flörtölni

5: törlöd a facebookját (felesleges, csinál másikat)

2012. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Én sem tettem ki egy képet sem a páromról, sem közös képünk sincs fent. Gondolom, csak együtt éltek, nem vagytok házasok, ezért írhatta ki, hogy egyedülálló. Ne foglalkozz vele. Hagy éljen a kis álomvilágában,hogy mennyi nőnek kell. Az étlapot azért nézheti, ameddig otthon vacsorázik. Nem?
2012. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hm, nem akarom elvenni a kedved, de a parod pedig vadaszik.

A ferfiaknal (de a noknel sem) az ilyesmi nem csak onbizalomgyujtes. Ebbol elobb-utobb lehet egy hirtelen randi, ami bizony mar nem csak szorakozas.

En a helyedben leultetnem es megkernem, hogy mondja el mi a problemaja, meg tudjatok-e oldani ezt, mert neked ez egyszeruen faj es megalazo, hogy o csajozik online. Az onlinebolntenyleg konnyen "offline" lehet. En a helyedben nem maradnek nema es nem varnam, hogy mikor.

Nem azt mondom, hogy emiatt most szakitanid kell vele, de ez egy problema, amit meg kell oldani mielott nagyobb lesz es mar nem fogjatok tudni/akarni megoldani.

2012. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinalj egy kamu face-t, levelez vele aztan majd kiderul ugy is hogy meddig megy el!!
2012. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy megcsalna vagy meg akarna csalni"

Csak a tényleges megcsalás lehet ok a szakításra?

Az nem, hogy gerinctelen, és a hátad mögött flörtöl, meg szédíti a nőket?

Nem érzed megalázónak?


Úgy dobnám, hogy kiszállna a naprendszerből.

2012. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló hogy az önbizalmát építgeti azzal ha idegen nők megdicsérik, ez nem jelenti azt hogy megcsal.

Ahogy gondolom neked is jólesik ha más férfinak is tetszel anélkül, hogy eszedbe jutna hogy megcsald a párod.


Az viszont probléma, ha nem tudtok erről őszintén beszélgetni. Szerintem azonban ne támadd le és vond felelősségre, pláne ne gyere neki a "mártír vagyok" szereppel, hanem őszinte érdeklődéssel hallgasd meg hogy ő ezt miért csinálja annak ellenére, hogy ez téged nagyon zavar.


Majd eldöntöd ez alapján, hogyan tovább.

2012. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Korábban már volt egy ilyen eset, hogy az egyik "ismeretlen ismerős" írt az adatlapjára.."hogy régen beszéltek és hogy hova tűnt el."..

Akkor volt egy komolyan beszélgetésünk, nagyon kiakadtam és megalázva éreztem magam.. mindenféle összeesküvés elméleteket gyártottam magamba.

Akkor azt mondta, hogy ezek a nők csak úgy megtaláljak és ő semmi rosszat nem lát benne, hogy ismeretlen nőket visszaigazol ismerősként és néha-néha beszélget velük. Ettől ő még nem csal meg és nem szeret kevésbé.. unalmas óráiban facebookozik. semmi kivetnivalót nem lát ebben.

Akkor majdnem ráment a kapcsolatunk 1-2 hónapig nem is volt új ismerőse, nem is nagyon facebookozott..de most újra minden kezdődik előröl.


Azért nem szeretném vele újra megbeszélni, mert nem megyek semmire. Nem fogja fel a dolog súlyát, hogy mennyire megbánt ezzel és hogy teljesen eljátssza a bizalmam.. Azt is mondta, hogy 10-20 év múlva úgysem fog tetszeni már senkinek, nem érti ezen miért akadok ki. Nem csal meg, nem is fog soha...idézem: "csak szórakozik."


Szeretem, de úgy érzem nekem sem kell mindent elviselnem. Már egy esélyt kapott..eljátszotta...nem hiszem, hogy változni fog én pedig így csak kiábrándulok belőle...

2012. jún. 12. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
facebook függő nyomorék a párod.
2012. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van az az eset, amikor ezt a másik fél tolerálja, meg van amikor nem ( ez a tiétek).

Na meg van aki ezt titokban csinálja, meg van az aki csinálja de nincs titkolnivalója.


Ha nem tudod tolerálni, és nem tudod vele megbeszélni, akkor sajnos nem passzoltok egymáshoz.

2012. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!