Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, ti ezekre a szituációkra, hogy reagálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ma játszódott le barátom és köztem ez a 'párbeszéd'

Barátom: Múltkor haverokkal el akartunk menni nigt clubba.

Én: *Furcsanézés*

Barátom: Lehet, hogy el is fogunk menni nemsokára.

Én: *Nagyon furcsa nézés*- nagyon jó..

Barátom: Akkor is ha nem engedsz el, mert úgysem tudod meg, mikor ott vagyok.(röhög)

Én: *Elfordul*


És nem olyan rég pedig ez a szitu:

Barátom eléggé be volt állva.. De még ezelőtt megígérte nekem, hogy nem fog füvezni (nem szokott csak ritkán de most valahogy éreztem, hogy az lenne a vége) szóval ott voltunk ezen a rendezvényen, ahol találkoztunk pár haverjával.. Ők arról beszélgettek, hogy mennek füvescigit szívni. (hozzáteszem előtte kb 10x ígértettem meg barátommal, hogy nem fog füvezni) Na mindegy, a lényeg az, hogy ugye ő is velük akart tartani, azátn meglátta, hogy haragszom..

Barátom: Na most mi a baj?

Én: Nem emlékszel?

Barátom: Mire?

Én: Amit megígértél..

Barátom: Jól van na, csak egy szívást, lécci.

Én: Jólvan menj csak nyugodtan, de akkor engem elfelejthetsz..

Barátom: Jólvan, akkor nem. (ezt ilyen durcás hangon)

Én: Dee menjél csak nyugodtan, ha fontosabb, mint a barátnőd..

Barátom: De nem megyek na.*megölel*

^

|

ez nagyjából 3x játszódott le..


Ti ezekre, hogyan reagáltatok volna?

Én 15/L

Barátom 19/F


2012. jún. 18. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hidd el, nem fogod tudni megváltoztatni.. én nem tiltok meg semmit a barátomnak, nem vagyok az anyja, csinálja azt ami boldoggá teszi. ha fenntartásaim vannak valamivel kapcsolatban akkor elmondom neki, megbeszéljük, de az ő döntése hogy él e vele vagy nem, elvégre az ő élete.
2012. jún. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!