Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy holnap ott aludhassak a barátomnál? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én 15éves vagyok ő pedig 16..már 10hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretnék vele aludni mondjuk az igaz hogy már aludtunk együtt ballagásomkor nálunk aludt én meg nyár alatt 3xaludtam ott náluk..de olyan jó lenne néha-néha nála aludni hétvégente..!

2012. nov. 1. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
Hűha.. :D A valódi szimbolikus eljegyzési gyűrűk fehéraranyból, vagy aranyból szoktak lenni, de hagyjuk :D íme a szintetek :D 5 000 Ft-ból szépen betakarta :D
2013. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:

nemtom minek savazzatok szegeny csajt.. 15 evesen mar nem volt szuz.. a mai vilagban nem nagy kaland sajnos.. de legalabb olyannal vesztette el, akit szeretett, es akit most is szeret.. a gyuru meg az eljegyzes.. #71 legyel olyan hulye teeenyleg hogy egy 17 eves srac 40k-s feherarany gyurut vesz.. vett egy ezustot, jelkepesen.. nem tom mi bajotok van vele.. en orulok hogy e

legalabb meg most is egyutt vagytok.. az en ismerosomek is 16-17 evesek, es a srac szinten meg akarja kerni a csaj kezet, bar ok lassan 4 eve lesznek egyutt.. de az en kerdesem:sikerult ottaludnod a baratodnal?:DD

2013. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 A kérdező kommentje:
71es válaszoló képzeld el nagyon sok olyan embert ismerek aki ezüst gyűrűvel kéri meg a barátnője kezét..;) És tudod nem 5000ft volt hanem 9000ft és amúgyse az ára a lényeg hanem a szándék és tudod ő mindent meg tesz értem és akár még a csillagokat is le hozná nekem..az ilyen fiú aki tényleg tud ennyire őszintén szeretni hát az nagyon ritka és én megbecsülöm őt..!!
2013. júl. 31. 22:43
 74/82 A kérdező kommentje:
72es válaszoló..igen,igazad van nem vagyok már szűz de nem szégyellem és azért nem mert én olyannal feküdtem le akivel nagyon szeretjük egymást és neki is én voltam az első és ez szerintem jó hogy egymással veszítettük el..nem tudom te hogy gondolod :)Még 16éves majd novemberbe lesz 17 de a lényeg ugyan az :)Gratulálok nekik remélem még sokáig együtt leszek :)Igen,azóta amióta kiírtam a kérdést már sokszor aludtam ott pl múlthéten pénteken vagyis 26.án szülinapomkor és 27.én jöttem haza meg még fogok is ott aludni nála ! :) Amúgy már 1éve és 6hónapja együtt vagyunk és remélem hogy örökre velem marad mert nagyon szeretem és nagyon boldog vagyok vele !! :)
2013. júl. 31. 22:51
 75/82 anonim ***** válasza:
72es vagyok... ennek örülök:D és gratulálok, valamit sok boldogságot nektek:)) (nálunk is barátnőmmel ez a dilemma, hogy nem aludhatunk együtt, de hát le kell nyelni a békát sajnos.. ://)
2013. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ti mióta vagytok együtt ? :)
2013. aug. 23. 19:52
 77/82 anonim ***** válasza:
#72es vagyok: 22én volt 4 hónapja, de 11 éve ismerjük egymást, de egy éve lettünk nagyon jóban.. tehát 4 hónapja, de ha úgy nézzük, akkor majdnem egy éve:D
2013. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 A kérdező kommentje:
Az jó :) Sokáig :D
2013. szept. 7. 22:08
 79/82 anonim ***** válasza:
#72es vagyok:DD köszönjük:D okt. 22én leszünk fél évesek, másnap meg ünnepnap úgyhogy ünneplés lesz.. reméljük:D
2013. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 A kérdező kommentje:
Na az jó ! :) Mi már 1éve és 9hónapja vagyunk együtt ! :$ :3
2013. okt. 29. 22:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!