Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy holnap ott aludhassak a barátomnál? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én 15éves vagyok ő pedig 16..már 10hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretnék vele aludni mondjuk az igaz hogy már aludtunk együtt ballagásomkor nálunk aludt én meg nyár alatt 3xaludtam ott náluk..de olyan jó lenne néha-néha nála aludni hétvégente..!

2012. nov. 1. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:
10:48as miért ne feküdnék le vele ha szeretem?
2012. nov. 1. 10:52
 12/82 anonim ***** válasza:
mert fiatal vagy, és ez nem így megy, ha szeretem lefekszem vele
2012. nov. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:

Nincs mit ez ellen tenni, gyerekszerelem, gyerekszexel. Mivel 15 évesen nem hiszem hogy nagy kurafik.

Egyébként beszéld rá őket, hogy nem zavar senkit, szünet van, szereted stb stb. Legyél már kreatív.

2012. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet, hogy ilyen fiatalon szexeltek ( az életed szerelmét meg még úgyis újra gondolod pár év múlva ).

A tabletta is káros ilyen korban.

A kérdésre válaszolva: Ne érd el sehogy, teljesen jó a barátod szüleinek a hozzáállása + szokj hozzá, hogy az életben nem minden úgy van ahogy akarjuk.

2012. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
off: elírtam, tehát jó a szüleid hozzáállása bár a tablettát akkor sem írattam volna fel.
2012. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
Én felírattam volna, hülyeség ellen a szüleidnek és neked is
2012. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
Hagyátok békén a kérdeőzt,és az anyukáját!Beszéld meg a barátoddal,és saját szüleidel az ott alvást.
2012. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
15 évesen fogamzásgátló?! Hisz még fejlődésben vagy... Összezavarod a hormonháztartásodat, ami még 15 évesen nem stabil... Csak az évek során, ne, h bajod legyen ebből...
2012. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:
11:11es hát a barátom szülei kérdezgetik amikor ott vagyok hogy ott alszok-e és olyan aranyosak velem..csak akárhogy kérem anyut hogy ott aludhassak nem engedi! Pedig csak annyiról lenne szó hogy holnap reggel lemegyek szombaton este meg haza jövök! A barátommal meg már megbeszéltem hogy ha anyu meg engedné akkor ott aludnék..! Csak anyát kéne meggyőzni valahogy..! :S
2012. nov. 1. 11:17
 20/82 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm anyu, h belőlem nem csináltál "felnőtt gyereket"!

Na az ilyenek miatt vagyok hálás anyukámnak, h 15 évesen pórázon tartott és nem engedett ott aludni az akkorinak gondolt "Életem nagy szerelmével"!

Kíváncsi vagyok, h neked eljegyzésig mennyi "Életed nagy szerelmed" lesz... Értesíts majd minket! :)

2012. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!