Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy holnap ott aludhassak a barátomnál? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én 15éves vagyok ő pedig 16..már 10hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretnék vele aludni mondjuk az igaz hogy már aludtunk együtt ballagásomkor nálunk aludt én meg nyár alatt 3xaludtam ott náluk..de olyan jó lenne néha-néha nála aludni hétvégente..!

2012. nov. 1. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
*Boccs, ha egyáltalán eljutsz érettségiig! :D
2012. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
61%

Istenem... Hagyjátok már ezt a kis buta libát. :)

Annyira éretlen és naiv, hogy hihetetlen. Azt hiszi, hogy van barátja, és a félkegyelmű anyja íratott fel neki fogamzásgátlót, így már ő felnőtt. 15 évesen élete szerelme. :DDD Pár hónap múlva meg kurv@anyáznak egymásra. :D

2012. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
meg kiírja facebookra, hogy elege van a pasikból, végre ön maga akar lenni...:D
2012. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 A kérdező kommentje:
Figyelj..én tényleg szeretem őt és ő is szeret engem! És nem fog velem szakítani..pár hónap múlva se!
2012. nov. 1. 11:45
 45/82 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszed, h 10 hónap az fúúúú de sok idő és anyudék hátast dobnak, h "jajj de ügyes vagy kislányom!"?... Majd 20 évesen térj vissza erre az oldalra és értesíts minket, h még ugyan az a fiú van-e... Kétlem...!
2012. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
én is szeretem a tojás rántottát mégsem fekszem le vele
2012. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kommentárokat elolvasva amit Miss Hős Szerelmes írt, oda rohantam anyához és azt mondtam neki h : "Anya, köszönöm, h ilyen szigorú voltál velem! Szeretlek!" És ez nem kamu! :) Félelmetesek ezek a mai 15 éves lányok. Bogaram, attól, h 10hónapja vagy együtt a szintén gyerek barátoddal, az még nem azt jelenti, h csak ő is marad. Lehet, h most minden rózsaszín, de ez 180fokba változhat, nincs lehetetlen!


20/L

2012. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már!Fiatal és naiv,ez természetes,mind ilyenek voltunk.A baj,hogy nem hallgatsz a tanácsokra és az eszedre kedves kérdező.Tudom,hogy szerelem meg minden,velem is volt,aztán pofáraeés lett a vége.Valószínű,hogy 2 év múlva már emlékezni se fogtok egymásra,nemhogy házasság..ha 20 évesen még együtt vagytok,akkor gondolkozhatsz ezen.És ne akarj úgy házasodni,hogy nem élted ki magad,mert csak bukás lesz a vége..
2012. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

én 17 voltam mikor összejöttem a barátommal és és egy éven keresztül NEM aludhattam nála, amíg be nem töltöttem a 18-at...és mégis túl éltem és még mindig együtt vagyunk. Szerintem ráértek még az ott alvásokkal...anyukádnak meg tapshalmaz hogy 15 évesen bogyót irattatott fel neked...


N22

2012. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
Anyukádnak akkora nagy pofont adnék, hogy a fal adná a másikat! 15 éves kölyöknek még ki sem fejlődött a hormonháztartása és ő még támogatta is, hogy tablettát szedjen! Hát ez nagyon sok észre vall! Reménykedj benne kislány, hogy nem leszel meddő, mert baromi sok esélyed van rá.
2012. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!