Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy holnap ott aludhassak a barátomnál? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én 15éves vagyok ő pedig 16..már 10hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretnék vele aludni mondjuk az igaz hogy már aludtunk együtt ballagásomkor nálunk aludt én meg nyár alatt 3xaludtam ott náluk..de olyan jó lenne néha-néha nála aludni hétvégente..!

2012. nov. 1. 10:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
66%

15 éves vagy, ne aludj még együtt a barátoddal, fiatal vagy még hozzá, inkább koncentrálj az iskolára. A fiúkkal ráérsz később foglalkozni.

F/22

2012. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 kicsiZoli ***** válasza:
100%
15 évesen még aludj a maciddal és foglalkozz a tanulással. Hová korcsosul ez a világ????????????????????????????????????????
2012. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
Pffff... Még nagyon fiatalok vagytok ehhez mind a ketten. Igaz ahány ház annyi szokás, de én 18 éves vagyok, a barátom is, fél éve vagyunk együtt és még nem aludtunk egymásnál és nem azért,mert a szüleink nem engedik, hanem mert nem akarunk mindenen ilyen hamar "túl lenni".. :)Hamar megfogjátok egymást unni, ha ilyen hamar "túl akartok esni" a dolgokon..
2012. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
Nekem ő életem szerelme és neki pedig én vagyok élete szerelme és szerintem nincs abban semmi rossz hogy együtt alszunk..szeretnénk együtt aludni mert szeretjük egymást..! Csak nem tudjuk hogy hogyan győzzük meg a szüleimet..az ő szülei meg engedik!
2012. nov. 1. 10:35
 5/82 anonim ***** válasza:

15 évesen életed szerelme, várj még ezzel a kijelentéssel...

egy kicsit idősebb vagyok nálad és hidd el, arra még bőven várni kell

2012. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
De szexeltek is,vagy csak beszélgettek,aztán szunya? Nem mindegy!
2012. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
Hát "tapsolnék" a szüleidnek ha megengednék 15 évesen h ott aludj.. nekem 17 évesen sem engedték meg
2012. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
10:38as anyuék tudják hogy lefeküdtem már vele..anyu íratott is fel nekem fogamzásgátlót..! Amúgy meg tudom hogy most ezért rögtön le leszek baszva hogy milyen kis ribanc vagyok mert 15évesen lefeküdtem a barátommal..de csak hogy tudjátok azért feküdtem le vele mert szeretem és neki én voltam az első nekem pedig ő!
2012. nov. 1. 10:45
 9/82 A kérdező kommentje:
10:43as már aludtunk együtt nyáron csak én szeretnék néha hétvégente is ott aludni nála!
2012. nov. 1. 10:46
 10/82 anonim ***** válasza:

15 évesen ő olt az első? WOW ez ám a komoly kor...

Anyukád feliratot fogamzásgátlót, gratulálok neki is...

15 évesen nem fog az jót tenni, figyelj szerintem hagy az egészet, 15 évesen NE feküdj le senkivel

2012. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!