Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Neked összejött? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked összejött? Hogyan?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, sajnos kapcsolatfüggő. Olyan ember, aki egy lányba már egyetlen pozitív visszajelzés után képes beleszeretni.


Egy hosszútávú kapcsolatom olyan fél éve ért véget, és azóta szingli vagyok, rettentően magányos, pedig ezt nem nevezném sok időnek, de a kapcsolatfüggőség ezzel jár. A lényeg az, hogy én megelégeltem azt, hogy minden rossz kapcsolatba belesodródok. Pesszimista leszek, ha arra gondolok, hogy a "nagy ő" szerep betöltésére számomra csupán a női lakosság ezreléke (sacc) lenne megfelelő. Kicsit különleges ember vagyok, olyan, aki hiú(de van önkritikája), aki otthonülős, szerényen bevallva kocka, és hasonló lányt próbálok keresni. Egyszerűen ha egy otthonülős srác egy bulizós lánnyal jár, ott ez a különbség pár hónap után nagyon kiütközik.


Ezek voltak az alapok, máris kiszűrtem a nők 80%-át, és nem tudom hogyan találhatnám meg a maradékot. Ha arra gondolok, hogy magamat hogy találhatnám meg, egyszerűen semmi se jut eszembe. Az internetes társkeresés se a legjobb, mert 5 perc után x-elem is ki az oldalt a sok "nyuszifül", meg "szexypasit" nevek láttán.


Egyáltalán van olyan aki hasonló cipőben jár? Ti mit tennétek a helyemben?



2012. okt. 15. 01:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az általad eddig elmondottak alapján neked a legnagyobb bajod az, hogy mindig találsz magyarázatot, kifogást, arra, hogy miért nem. Így nem fog menni!!!!!
2012. okt. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én voltam kocka, lány létemre és leálltam vele egy párkapcsolatért. A pasi nem érte meg, de azt tudom, hogy, ha igazán szeretsz valakit, akkor abba lehet hagyni azt a fránya játékot.

Ha csak a net előtt gubbasztasz nagyon kevés barátnőd lesz, vagy semennyi. Ismerem a kocka világot, úgyhogy elhiheted. Rengeteg pasi, hosszú-hosszú évekig egyedül, amiben az a vicc, hogy, ha a közelükbe sodródik egy nő, eltaszítják a függőséggel. Pl. randikészülőben vannak, vagy akár szex és még akkor is a lánynak úgy kell kihúzni a dugót, ennyire függőek.

Szóval valami szinten mindenki maga sorsának a kovácsa. Hosszú távon ez nem a jó élet, amikor már több, mint hobby. Egyébként, hogy megnyugtassalak, az általam ismert kocka pasik(van egy jónéhány) végletesek. Vagy elfogadták, hogy nekik nem lesz barátnő, nemis kell, vagy az általad felvázolt helyzetben vannak. Mindenkibe beleszeretnek( gamen keresztül is), aki csak hozzájuk szól pár kedves szót.

Az, hogy kapcsolatfüggő vagy, gondolom azért van, mert társasághiányod van alapból. Különben nem menekülnél fantáziavilágba. Viszont ez az egész mókuskerék. A kérdésedre a válasz: Hasonló cipőben jártam, abbahagytam. Jót tett. Játszok még, de csak minimálisan, hobbynak lett visszaszorítva.

2012. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egymás után dolgoztam két programozóval. Az egyik nagyon szerette a problémákat nagyon pontosan leírni. Addig nem látott hozzá a probléma megoldásához, ameddig nagyon-nagyon pontosan meg nem volt fogalmazva. Gyakorlatilag ez történt, hogy a szakmai problémából nyelvészeti problémát csinált. Így már nem is volt szakmai probléma, amit neki kellett volna megoldania.

A másiknak meg két mondatban elmondtam a bajomat. Feltett egy-két kérdést és megfogalmazta magában a problémát és azonnal elkezdte megoldani azt.

Te olyan vagy, mint az első. Semmit nem érsz el azzal, hogy agrofóbiának nevezed a önbizalomhiányos lúzerséget. Mindegy, hogy minek nevezzük, a lényeg az, hogy változtatni kell rajta.

2012. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ti nagyon félreértettetek engem. Úgy gondoljátok, hogy talán volt egy barátnőm, és ennyi. Tévedtek. Rengeteg kapcsolatom volt, és a legtöbb egy katasztrófa volt. Én nem megváltozni akarok az olyanok kedvéért, akivel nekem nem jött össze, hanem olyat találni, amilyen én vagyok.
2012. okt. 16. 01:05
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem olyat kell keresni, amilyen te vagy. Persze nem is az ellenkezőjét, de úgysem tudsz pontosan olyat találni, mint te. Neked viszont éppen nem olyan kell, mint te magad.

Ha 21 évesen rengeteg kapcsolatod volt, akkor azok nem kapcsolatok voltak.

Nem azért kell változnod, hogy megszerezhess valakit, hanem hogy ne legyél kapcsolatfüggő.

2012. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!