Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó vagy rossz, ha egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz, ha egyszerűen összejött!?

Figyelt kérdés
Egy buliban összeismerkedtem egy sráccal,ezelőtt 2 hónappal.Csókolóztunk,táncoltunk,ennyi volt.2 nap elteltével (mert ő egy kicsit messzebb lakik) eljött hozzám és olyan természetesnek vette,h mi onnantól kezdve együtt vagyunk.Ez azóta is tart.Jó vele,meg szeretnék vele maradni,de olyan gyanús ez nekem,h ilyen könnyen ment,h én is kellek,ő is kell.Vagy ebben nincs semmi csak én gondolom úgy?Tapasztalatom szerint ha vmit nagyon szeretnék,úgy sem jön össze.
2012. okt. 3. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ez badarság, ha valamit nagyon akarsz az összejön! Legyen az BÁRMI! :)
2012. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az "az a gyanús ami nem gyanús" kategória már. Mindenkinek üldözési mániája van...
2012. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A visszafogott írásod alapján ez nem tűnik egy szenvedélyes szerelemnek. A jó velem - jó veled felállás két hónap ismeretség után szerintem elég kevés egy komolyabb tartós kapcsolathoz...
2012. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Máris a kifogásokat keresed a szakításhoz...
2012. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze,mert még annyira nem ismertük meg egymást,hogy nagyon messzire mennyek,de egyáltalán nem akarok szakítani!Sőt!Szeretném őt nagyon sokáig!Remélem eljutok majd odáig,h azt mondjam,mindig!
2012. okt. 3. 10:30
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem max 16 eves lehetsz. :)

Ideje hozzaszoknod, hogy nepszeru vagy a fiuk koreben. Innen a kovetkezo lepcso ,h mar nem is mind1 kivel jossz ossze.

2012. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Én találkoztam egy sráccal egy szórakozóhelyen,éjjel hazakísért,megcsókolt,másnapra megbeszéltünk egy randit,találkoztunk.Mondanom sem kell hogy aznap nem egyedül mentem haza.Következő nap munka után már hozzámjött,és hozott magával váltó ruhát,hogy onnan megy már dolgozni.Kövi nap megint így,és két hét alatt úgy összeköltöztünk,hogy észre sem vettük.Csak egyszer én megemlítettem,ha már így vagyunk,akkor esetleg véglegesíthetnénk ezt a költözést,hogy ne kelljen mindig autóba ülni ha véletlenül nem hozott elég zoknit magával.Azóta együtt élünk.Ez az egész két és fél hét lezajlása alatt történt.Ennek már 9 éve,és azóta 3 gyermekes férj és feleség vagyunk.


Úgyhogy tisztelt kérdező vannak ilyen kapcsolatuk amik hirtelen lobbanással indulnak,és minden szépen alakul utána is,persze ritka de előfordul.


Sok sikert Nektek!

2012. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
26 éves Nő vagyok,két 5 éves kapcsolattal a hátam mögött!Sajnos mind kettő rosszul ért véget.Nem megcsalás meg ilyesmi.... az utóbbi kapcsolatomban a srác eléggé megalázott és ezek miatt a dolgok miatt nem maradt csöppnyi önbizalmam sem.Most kezd csak visszatérni,hogy ő "elment",mert elég sokan udvarolgatnak és éreztetik velem,h nem vok egy senki.Persze ez jól esik.Kinek nem!?Lehet ezért olyan fura nekem az egész,de nagyon remélem,h nem használ ki és tényleg vok olyan szerencsés,h ez megtörtént.Aranyosak vagytok,köszönöm a válaszokat és mindent.Kedves utolsó hozzászóló!Gratulálok nektek és nagyon nagyon sok boldogságot kívánok! :)
2012. okt. 3. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!