Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? összejött minden....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? összejött minden. Elég rossz nyaram van és semmi örömöm nem maradt.

Figyelt kérdés
már több mint egy hónapja szakított velem a barátom. miután hazajöttünk egy csodálatos közös nyaralásról amit kettesben a tengerparton töltöttünk, és felfáztam és kórházba kerültem vesemedence gyulladással. egy hétig voltam benn. ő éppen családjával volt nyaralni. három napja benn voltam és már alig vártam hogy lássam hiszen olyanokat írt hogy mennyire szeret, meg hogy soha nem hagy el. erre másnap bejött és közölte hogy vége. teljesen letörtem. leakartam vetni magam az erkélyről. azóta teljesen magamba zárkóztam nem nyitok senki felé mert félek hogy újabb sebet ejtenének rajtam. nagyon szeretem, de tudom hogy ő már túl van rajtam. hatalmas űr keletkezett bennem. egyszerre 3 személyt vesztettem el vele, az igaz szerelmem, a legjobb barátom és a lelki társam. nem tudom túltenni magam rajta egy kicsit se. csak itthon gubbasztok és emlékezem, és csak sírok. mit tehetnék? nem érzek semmi mást csak fájdalmat. eljesen befordultam. nincs életem mert minden hozzákötött. soha senkit nem szerettem ennyire. és nem is fogok mert nem engedek magamhoz közel senkit se. ennyire biztos nem. nem mintha esély lenne rá hogy valaki belémszeressen. kizárt dolog. rossz embernek érzem magam. már nbem bírom tovább.nincs hobbim nem szeretek már semmit. csak itthon akarok ülni és magamba temetkezni. nem érzem hogy másnak lenne értelme. soha nem voltam még ennyire boldog. és már nem is leszek, és nem is akarok. senkit nem tudnék mégegyszer így szeretni valakit. csak is őt. mit tegyek?
2009. szept. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, de ha kijelented hogy többé nem akarsz boldog lenni, akkor mi a kérdés? Ilyen alapon zárkózz még jobban magadba, ne járjál sehová, szakíts meg minden kapcsolatot a külvilággal, hogy még véletlenül se kerüljön hozzád közelebb valaki. Engem otthagyott a barátnőm, rohattul fájt, még most is fáj ha rá gondolok, de mégse zárkózok be. Meg kell adni az esélyt egy új kapcsolatnak. De ilyen hozzáállással...
2009. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez annyira szomorú...de fel a fejjel!!!

bár én mondom ezt,akinek a kapcsolata kezd zátonyra futni,a pasija már alig foglalkozik vele,a szülei kiakarnak költözni külföldre és őt is akarják vinni,nincs senkije a pasijén kívül és itthon ül reggeltől esitg...

mindenki aztmondja csak jobb lesz,de énis nagyon kétségbevok esve:(

2009. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenki ezt mondja minden szakítás után.

Igyál egy kicsit, és túl leszel rajta hamar :)

2009. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mit tegyek? -> Nőlj fel.
2009. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzem sokszor magam, hogy jó lenne a szobában kuksolni, nem beszélni senkivel, de nem lehet, mert minden reggel fel kell kelnem, dolgozni kell. Találkoznom kell emberekkel, zenélni (mert a hobbim), bámulni a south parkot, ismerkedni lányokkal, stb.

Amit csinálsz, az a lehető legrosszabb. Amúgy az előttem szólónak igaza van, fel kell nőni.

2009. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem mindenki így érzi magát egy szakítás után.Én is voltam már így,de nem szabad bezárkóznod,magadba zuhannod.Menj társaságba,mozdulj ki otthonról a barátaiddal egy kicsit. Meglátod jót fog tenni.
2009. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mit tegyel???fekudj le 1 par sraccal es majd megtudod mi a jo...
2009. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bulizz! Vonat és férfi után nem futunk, majd jön a következő...:-))

Azért sajnállak, sz@r lehet, de meg se érdemelt Téged, ha ilyen csúnyán lépett le.

Szóval buli!

2009. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!