Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Neked összejött? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked összejött? Hogyan?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, sajnos kapcsolatfüggő. Olyan ember, aki egy lányba már egyetlen pozitív visszajelzés után képes beleszeretni.


Egy hosszútávú kapcsolatom olyan fél éve ért véget, és azóta szingli vagyok, rettentően magányos, pedig ezt nem nevezném sok időnek, de a kapcsolatfüggőség ezzel jár. A lényeg az, hogy én megelégeltem azt, hogy minden rossz kapcsolatba belesodródok. Pesszimista leszek, ha arra gondolok, hogy a "nagy ő" szerep betöltésére számomra csupán a női lakosság ezreléke (sacc) lenne megfelelő. Kicsit különleges ember vagyok, olyan, aki hiú(de van önkritikája), aki otthonülős, szerényen bevallva kocka, és hasonló lányt próbálok keresni. Egyszerűen ha egy otthonülős srác egy bulizós lánnyal jár, ott ez a különbség pár hónap után nagyon kiütközik.


Ezek voltak az alapok, máris kiszűrtem a nők 80%-át, és nem tudom hogyan találhatnám meg a maradékot. Ha arra gondolok, hogy magamat hogy találhatnám meg, egyszerűen semmi se jut eszembe. Az internetes társkeresés se a legjobb, mert 5 perc után x-elem is ki az oldalt a sok "nyuszifül", meg "szexypasit" nevek láttán.


Egyáltalán van olyan aki hasonló cipőben jár? Ti mit tennétek a helyemben?



2012. okt. 15. 01:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
abbakéne hagyni azt a fránya wowot
2012. okt. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem wowozok. Játszok néha ezzel azzal, meg programozást tanulok, de legtöbbször csak beszélgetek a barátaimmal.
2012. okt. 15. 01:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, h te egy önbizalomhiányos luzer vagy.

Ha ezen tudnál változtatni, akkor talán nem zavarna, h egyes nők szeretnek szórakozni, így rögtön a 80% lecsökkene vagy 30-ra.

Az meg már jó.

2012. okt. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez nem önbizalomhiány, hanem egy enyhébb agorafóbia, ami gyerekkoromban alakult ki. De köszönöm hogy lúzernek neveztél, amikor nem tudod az okát, hogy miért nem szeretek szórakozni, ismeretlen emberek közé keveredni. Nehéz elfogadni, hogy vannak olyan emberek, akiknek a disco, fesztivál, stb... nem okoznak örömöt?
2012. okt. 15. 02:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy engem sose zavart. De mindig kiütközött.
2012. okt. 15. 02:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Én megértelek, nekem sincs fogalmam hol ismerkedhetnék olyannal aki az ideálom.talán nem is létezik.
2012. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nevezd ahogy akarod, egy biztos, jobb lenne ha erőt vennél magadon és kilépnél a kis biztonságos világodból, ami a szobádat jelenti.
2012. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7

Egyszer megpróbáltam, nem is régen, pár hónapja, és rossz vége lett, amit nem fogok itt most elmesélni. Azóta vagyok úgy vele, hogy kész, ilyen vagyok, és ilyen is kell nekem.

2012. okt. 15. 02:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen lány az ideálod kérdező?
2012. okt. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát, részletezhetem:

külső ideál (persze ez nem feltétel)

-barna hullámos haj

-barna vagy zöld szem

-enyhe szeplő

-maximum 170 cm magas

-55-65 kg

belső:

Kedvesnek, toleránsnak kell lennie Mindenkivel szemben, mert ugye vannak a tipikus "veled kedves vagyok, mer' tetszel" nők. Ezen kívül, nem tudom. Én csak remélem hogy olyat találok, aki hasonló dolgokat szeret mint én, gondolok itt filmekre, zenei ízlésre, egyéb hobbikra. Szerintem a közös érdeklődésből jó kapcsolat születik.

2012. okt. 15. 02:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!