Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek a szerelemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szerelemtől?

Figyelt kérdés

Félek tőle, egyszerűen nem tudom magam elképzelni egy lánnyal, egy intim kapcsolatot meg pláne. Vonzódom a nőkhöz, szóval nem vagyok homi, csak mégis félek szerelmesnek lenni.

Eddig úgy tűnt voltam már szerelmes, lehetséges h az is volt, de úgy nem alakult ki semmi.

Miért vagyok ennyire távolságtartó? Miért félhetek?

20 vagyok



2012. okt. 13. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a szerelemtől félsz, hanem attól, hogy nem szeretnek viszont. Vagy a másik lehetőség, hogy félsz attól, hogy csalódni fogsz.
2012. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem félek h nem szeretnének viszont, csak nem tudom nehéz lenne elképzelni h én meg egy lány. Lehet nem való nekem a párkapcsolat vagy nem tudom.
2012. okt. 13. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy olyan játék, ahol teljes mértékben érvényesül az "aki mer, az nyer" elv. Ha meg sem próbálod, nem tudod meg, hogy neked való-e. Első kapcsolatnál mindenkinek fura, majd belejössz, csak merj belevágni. ;)

21L

2012. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok ezzel. Már volt olyan párkapcsolatom is ami évekig tartott, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy miért is akarna vagy tudna valaki szeretni engem.

Nálam ez nem félelem, hanem egyszerűen hihetetlen számomra, hogy engem bárki is szerethet.

Ezzel ellentétben én nagyon is szerelmes tudok lenni a partnerembe és lehet pont e miatt nehéz elképzelnem, hogy ő is érezheti ugyan azt amit én.

2012. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!