Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a szerelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a szerelmem?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm, a kérdésemre csak annyit válaszolt hogy nemakarja folytatni két évet voltunk együtt. És egyik napról a másikra kidobott! Nincs másik pasi! A szülei és a baráti köre is megerősítette! Hogyan tudnám vissza szerezni őt mert én nemtudok élni nélküle! Annyira szeretem! Nagyon hiányzik! Kérlek titeket segítsetek

22/f



2012. okt. 10. 22:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket!nagyon hasznosak voltak és segítettek is ! minden jót !
2012. okt. 13. 22:00
 12/12 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok!


10#

Ennek is van egy logikus magyarázata hogy mért nem hagyod ott. Én úgy gondolom hogy több éves kapcsolatoknál a külön válás nagyon nehéz, és ez nem csak azért mert már nagyon megszeretted az illetőt, ha nem az is benne van hogy az életed részévé vált és ha elhagyod olyan mintha kitépnéd a lelked egy részét. Emiatt pedig félsz hogy ha végleg így maradna akkor az már nem pótolhatja senki. Pedig nem így van de akkor abban a pillanatban így gondolja mindenki. Nehéz elengedni valakit, és még nehezebb a hiányzó részt utána pótolni. Kicsit zavaros, de remélem érted mire akarok kilyukadni:D


21/F

2012. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!