Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a szerelmem segítene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nócikaa kérdése:

Elhagyott a szerelmem segítene valaki nekem? A többi lent

Figyelt kérdés
Vissza akarom szerezni, több mint 2,5 hónapja hagyott el, 3 évig voltunk együtt, napról napra rosszabb annyira hiányzik... Sok mindent elrontottam sajnos:( De vissza akarom szerezni őt. Valakinek nincs meg Tettamanti Gábor újra együtt ebook-ja??? Nagyon nagy szükségem lenne, de pénzem aligha:( Köszönöm előrre is ha valaki segítene :/
2012. aug. 6. 19:41
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:

ez sz@r dolog!

De szerintem ne akard visszaszerezni és ne így görcsösen meg jajjj nekem ő kell ő az igazi csak is ő.

Inkább hagyd!

csak lejáratnád magad.


De te döntesz tőlem meg is próbálhatod..

2012. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van :) én nem zaklatom őt egyáltalán:) meg úgy elvagyok, nem akarom magamat bolonddá tenni, de akkor is nagyon hiányzik és még mindíg nagyon szeretem:S
2012. aug. 6. 19:49
 3/11 ASOT ***** válasza:

ez már csak így van

De az igazság az, hogy ha valaki szereti a másikat akkor nem hagyja el illetve nem csalja meg!

Ne légy hülye!

így is hülyeségeket írtál :)

térj észhez! nyár van jó idő néha túl jó...

Szóval mozdulj ki és ismerkedj, strand stb ott is lehet! És ne ide írd ki a kérdéseidet :)

2012. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
rá kell jönnöd,hogy a hiányzik nem minden esetben a vissza akarlak kapnival egyenlő. inkàbb a gondoltam ràd remélem te is rám és jól vagy :-)
2012. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Senki nem csalt meg senki senkit nem tudom miből gondolod:D

mindenki ezt mondja h mozduljak ki!Könnyű ezt mondani:D Ismerkedjek.... nekem alapból nem kell senki sem az ő helyére még nagyon-nagyon sokáig... Felesleges mivel mindenkibe csak őt keresném... és nem nem írtam hülyeséget!

2012. aug. 6. 19:58
 6/11 A kérdező kommentje:

Hakapeszimaki88

De nekem nem így hiányzik, én a visszakarlakpni féle hiányba szenvedek:S Nem értem h miért nem képes senki ezt megérteni.. minden eggyes rohadt éjszaka 2,5 hónapja vele álmodok... Megfogok zakkanni teljesen... teljesen... és ne jöjjön nekem senki azzal a közhelyes szeméttel h MOZDULJ KI mert ettől már a falra mászok... ki szoktam mozdulni de az is egy rakat sz@r.... elhihetitek....

2012. aug. 6. 20:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Na most egy kicsit feldúlt lettem...
2012. aug. 6. 20:02
 8/11 Hunter92 ***** válasza:
Add meg privátban az e-mail címed és elküldöm a könyvet. DE! Egyrészt nem sok értelmét látom, ami egyszer nem működött azt nem érdemes erőltetni, nyilván okkal hagyott el. Másrészt, ha ezzel a hozzáállással indulsz neki, akkor elolvashatsz a világon bármit, semmi esélyed sem lesz. Bár nem derül ki a kérdésedből egyértelműen, de gondolom te srác vagy. Az viszont egyértelmű, hogy kétségbeesetten vissza akarod kapni a csajt (feltéve, hogy jól értem és tényleg srác vagy) és a nőket semmi sem riasztja el jobban, mint egy kétségbeesett pasi. Szóval először szedd össze magad és legalább a látszatát keltsd annak, hogy nélküle is teljes az életed.
2012. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam privibe már:)
2012. aug. 6. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Drága több mint egy éve 'hiányzik' életem eddigi legnagyobb szerelme, mindig vele álmodok, de át tudok rajta úgy lépni,hogy a gondolataimban ne legyen ;-)
2012. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!