Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyott a szerelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a szerelmem?

Figyelt kérdés

Elhagyott a barátnőm, a kérdésemre csak annyit válaszolt hogy nemakarja folytatni két évet voltunk együtt. És egyik napról a másikra kidobott! Nincs másik pasi! A szülei és a baráti köre is megerősítette! Hogyan tudnám vissza szerezni őt mert én nemtudok élni nélküle! Annyira szeretem! Nagyon hiányzik! Kérlek titeket segítsetek

22/f



2012. okt. 10. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mást is dobtak még is túl élte!Tedd te is ezt!
2012. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nemértem mert aztmonta hogy még szeret , akkor mi akadája van hogy folytassuk??
2012. okt. 10. 22:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt őt kellene megkeresned személyesen, ott többet mond, másrészt az akadálya szó ly-os jé:D
2012. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hűű waze mintha saját esetemet olvastam volna, csak én nem írom ki. Na figy engem is most dobott a barátnőm 3 év után szintén mondta még elötte sokszor hogy szeret aztán hirtelen megváltozott és inkább nem akarta folytatni amit persze próbáltam megbeszélni vele de elutasított szal már nem vagyunk együtt elvileg, bár már magam sem tudom. Lényeg az. Hogy éld túl? Megmondom. Visszaszerezni már nem érdemes megpróbálni ha esetleg szeret vagy valami akkor vissza fog találni hozzád, de te nem vagy köteles várni rá. Lehet sosem fogja megpróbálni visszaszerezni téged. A lényeg az hogy neked jól kell érezned magad, ki kell mutatnod. Arra gondolj hogy nem neked lesz rossz ha nem neki mert még egy oylan hapsit mint aki te vagy nem fog sohasem találni. Menj haverokkal, bulizzál, csajozz, keress hobbit, csak ne legyél otthon. Teljesen megértelek hogy mit érzel, de csak ezt tudom mondani neked én is ezt csinálom. Sok sikert, és idővel túl leszel rajta hidd el.


21/F

2012. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó, hogy rátaláltam erre a kérdésre, mert lényegében én is hasonlóra készülök már jó ideje, mint amit a barátnőd tett. Ez nem egyik napról a másikra alakult ki. Én sírtam, hisztiztem, toporzékoltam, próbáltam normálisan megbeszélni, úgy érzem az ég világon már mindent megtettem azért, hogy felhívjam a párom figyelmét arra, hogy nekem több figyelemre van szükségem, én nem érem be azzal, amit jelen pillanat nyújt nekem.

Sosem olyan volt a reakció, amire én gondoltam, amit szerettem volna kiváltani belőle. Már belefáradtam és kezdem úgy érezni, hogy nem érdekel az egész. Arra várok, hogy valami végleg elszakadjon bennem, hogy könnyebb legyen kimondani hogy vége. :( Bármit megtennék azért, hogy valami változzon, mert végtelenül szeretem, de jelenleg több fájdalmat okoz ez az egész kapcsolat, mint boldogságot.


Szóval én azt mondom, hogy az hogy ő egyik napról a másikra "kirakott", annak biztosan volt előzménye, neked kell elgondolkodni azon, hogy mi lehetett ez. Ha nincs másik srác, akkor bizony kettőtök között volt valami olyan probléma, ami ide vezetett. 22/L

2012. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én amúgy azt gondolom hogy a kérdező későn vette észre hogy gond van. Nálam is az volt hogy tudtam hogy ez meg ez bántja őt néha, de gondoltam én is sok hülyeségét elviselem és nem szólok érte akkor csak nem elsz gond azt mégis. A lényeg hogy nekem pl túl későn kapcsolt, kapcsol az agyam és mondhatni kifutottam az időből. Próbáltam rendbe hozni de elutasított. Viszont! Én úgy gondolom hogy legyen 2 vagy 3 éves kapcsolat azt nem kéne ilyen könnyen eldobni+ ha ilyen történik már akkor azzal akivel szakítottak vagy a szélén áll tudatosúl benne és elég mély benyomást lehet rá hagyni amitől szerintem tuti megváltozna és ezentúl odafigyelne. Legalábbis én így vagyok vele, de az hogy pl esélyt nem adnak a bizonyításra ennyi idő elteltével az szerintem már igazságtalan és akkor tuti az utobbi időben már egyáltalán nem szereti az illető a párját.
2012. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. No igen, csak a másik oldalról egy kicsit más ezt megélni. Én nagyjából úgy érzem, hogy már rongyosra dumáltam a számat és kb mintha minden egyes szó visszapattant volna. Nagyon ritka az, amikor történik is valami nem csak azt mondja, hogy fog. Tudja, hogy bánt, még is csinálja. Annak nem látom értelmét, hogy minden mélypontomnál ráijesszek, hogy én most elhagyom, próbáltam, két hétig tök jó volt minden, aztán mintha soha szó sem lett volna olyasmiről, amit megbeszéltünk... Én belefáradtam és túl vagyok azon a szakaszon, hogy jártassam a számat. Nyilván ha kimondom hogy legyen vége, akkor az én páromnak is ilyen "egyik napról a másikra" érzése lesz, holott a frászt... Bennem ez már hónapok óta gyűlik és érlelődik.

Én megértem azt, hogy valakinek lassan jutnak el dolgok az agyáig, jó... de azért az is érthető, hogy a másik fél, aki folyamatosan bántva, lesz*rva érzi magát, az őrlődik és egyszer valahol ez ki fog ütni. A magam példáján pedig látom, hogy én már hónapok óta küszködök, nyelek és tűrök, várok hogy hátha leesik már neki, hogy mi a gond, viszont ha egyszer tényleg jön az a valami, amitől elpattan az utolsó szál is, akkor nem lesz visszaút és nem fogom hibásnak érezni magamat, mert már most úgy érzem, hogy túl sokat vártam, pedig még együtt vagyunk... Ha az az utolsó szál sem fog már hozzá kötni, akkor hiába szeretem és hiába ígérget nekem fűt fát, képtelen leszek újrakezdeni.

2012. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!


7#

Hű ez durva. Eskü olyan az egész szó használatod és fogalmazásod, illetve álláspontod mint a (volt) barátnőmnek. Csak az nem stimmel hogy 22 éves vagy. De kajakra ilyeneket mondott mikor beszéltem vele mint te most amit leírtál. Amúgy én csak azért mondom ezt az egész megbeszélés dolgot meg hogy ne adjuk fel olyan könnyen egy hosszú kapcsolatot, mert azt mondják hogy egy erős, jó kapcsolat minden féle megpróbáltatást ki bír és tisztára az a érzésem hogy ezen most ha nem is teljesen az én hibámból de megbuktam. Az a baj hogy mindig úgy tünik ki az egészből hogy a szakítónak van igaza és ő már egy csomó mindent lenyelt, de ilyenkor nem gondol bele hogy a párja esetleg mikről mondott le, miket kellett elviselnie sokszor miatta. Én legalábbis sok mindent megtettem a lányért és egy ilyen elhagyás olyan mintha mindent hiába tettem volna. Talán még ez az egész is annak tudható be hogy esetleg valamelyikünknek kisebb a lelki ereje és kevesebb ideig bírja. Na mindegy ezer oka lehet ennek, nem is foglalkozok vele, mert még a végén úgy tűnhet mintha itt sírnék, pedig csak elmélkedek rajta és próbálok megfejteni a megfejtethetetlent:D

2012. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindig kettőn áll a vásár, én nem állítottam, hogy nekem nincsenek hibáim, vagy nem megyek olykor a párom agyára, de nálunk a kommunikáció is kicsit egyoldalú.

Ahogy egy kapcsolat "elrontásához" is két ember kell, úgy a "megjavításához" is és ha én nem érzem, hogy a másik csak legalább fele annyira próbálkozna mint én, hiába minden, akkor nem hiszem hogy van értelme erőlködni.

Lassan én is kezdem magam picsogós p*csának érezni, jól eltértünk a témától, az a javaslatom, hogy folytassuk privátban, ha van még valami ami kikívánkozik, hátha én is tanulok belőle és megtudom menteni azt, ami nálunk éppen van.

Ne haragudj az offért kedves kérdező!

2012. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit meg nem adnék egy ilyen pasiért aki engem akar visszaszerezni! :)

Nekem a 29 éves párom már fél éve nem fogja fel,hogy ha ilyen marad mint most akkor én is lépni fogok.

Folyamatosan úgy beszél velem mint a kapcával stb...

Romantikát hírről sem ismeri.

Próbálom vele folyamatosan megbeszélni de csak bunkózik és rám hárít mindent. Próbáltam nélküle de 2 hétig bírtam csak mert még mindig hiszem hogy megváltozik pedig nem fog :(

2012. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!