Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nem régen szakítottunk, de már van másik barátnője. Elmondása alapján, szereti, de nem jobban, mint engem, sosem lesz túl rajtam. Ha iszik mindig felhív és közli milyen szerelmes és én is érzek még iránta valamit. Kérdés: "Bekavarjak-e a mostani kapcsolatába azzal, hogy megmondom neki, hogy hagyja ott a másik lányt és legyen velem, vagy inkább hagyjam menni?

2012. szept. 18. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Káposztástésztát lekvárral.
2012. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ne akarj a sok idióta lány közé tartozni vannak már éppen elegen!

maradj normális a körülményekhez képest és hagyd őket a pics@ba!

2012. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki amit a száddal művelsz minden este 22:00-22:15-ig.
2012. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rs. ***** válasza:

Egy kérdésem lenne ehhez.. Szereted te is őt?

Mert, ha igen, akkor ez nem kérdés. Főleg, hogyha ő is igazán mondta ezt neked. Bár, mondjuk, az emberek általában berúgva igazat mondanak. :)

2012. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És miért szakítottatok?
2012. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban szeretitek egymást, akkor minek szakítottatok??? Az ilyesmit annyira nem értem... És szerintem ne kavarj be szegény másik csajnak... Ha vége lett a kapcsolatnak akkor annak valami oka is volt...
2012. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert az egyik ismerősünk bekavart és mindenféle baromságokat terjesztett és az volt a baj, hogy el is hittük és mire rájöttünk, hogy ez volt már volt új nője.
2012. szept. 18. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor kavarj be. beszelj vele! es majd ird le ide hogy mi tortent!!! en szurkolok neked :D.

es minden fele keppen ird le mi lett. nagyon erdekel

2012. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos elmondtam neki mi a helyzet és szakított a barátnőjével, de még mi sem vagyunk együtt, mert nem akarjuk, hogy megtudja, hogy a valódi ok, amiért szétmentek én vagyok :)
2012. okt. 26. 16:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!