Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés a szerelem? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szerelem? A többi lent

Figyelt kérdés
Még sosem voltam férfi létemre szerelmes egyszer sem, de nem olyan rég találkoztam egy lánnyal, és mivel sosem éreztem még hasonlót úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé! Mi jelenti azt hogy belezúgtam? Mik a "tünetek"? Nem lehet elmondani mit érzek. Valaki megtudja fogalmazni mi a szerelem?

2012. aug. 29. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
ez minden embernél máshogy jön le
2012. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindent megakarsz tudni róla, vele szeretnél lenni mindig, féltékenységha más sráccal van, kicsit/nagyon feszült leszel a közelében stb., de ez mindenkinél más szerintem, saját tapasztalatból mondtam ezt. 17/F
2012. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szinte bármikor eszedbejut, például a barátaiddal söröztök és egyszercsak: a csajszi a citromosat szereti. aztán kint állsz az erkélyen és látsz egy madarat: a csaj utálja a madarakat. aztán eszedbejut és felidézed a közös emlékeket. sokat mosolyogsz. mikor vele vagy, kicsit zavarban érzed magadat, mert szeretnél neki tetszeni. rá gondolsz mikor reggel felöltözöl, hogy vajon tetszeni fogsz-e neki ebben a pólóban. ilyen apróságokból már tudni lehet hogy van valami, de a barátaid hamarabb észreveszik ha nyitott ember vagy. a szerelem már összetettebb, olyan mint ez a kedvelés/járni akarás, de erősebben és biztosan tudni fogod ha szerelmesnek érzed magadat :)
2012. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pontosan így érzek! Mindig az eszemben jár, mindig! Állandóan csak neki akarok megfelelni és csak érte csinálok meg mindent hogy a kedvébe járjak! És bevallom féltékeny is vagyok néha!
2012. aug. 29. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Öööö remélem nem baj ha linkelek egyet:)

http://www.youtube.com/watch?v=N87a7vvM02w

Ez a szám tökéletesen leírja milyen a szerelem számomra.

Bár az én esetemben teljesen igaz,mert reménytelen is, de egyébként is

"Csak bámultam a képed…

Olyan k*rva nagy ez a végtelen,

Egyszer majd elfelejtelek téged,

És nem fog fájni fejem.

De most még téged látlak


Utcákon és tereken,

Reggel a májkrémes kenyéren,

Boltban a mosószereken,

A hazug tekinteteken,

Biztonsági felvételeken,

Minden ordító gyereken,

Mozikban a sírós részeken,

Könnybe lábadt szemeken,

Kérlek, ne magyarázd meg nekem!

Mert ez egy elb*szott szerelem."

Ez a sor nagyon elkapta szerintem:)


Hozzátenném,hogy aludni sem tudok,mert az együtt töltött pillanatokat idézem fel,a mosolyát meg (oké hülye vagyok)elképzelem milyen lenne együtt,miket csinálnánk stb.

WTF h*lye vagyok...na igen ez a szerelem

2012. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a többiek már jól körülírták :) ez a szerelem :)
2012. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 orsi16 válasza:
53%
Figyelj, ha most úgy is érzed, hogy szerelmes vagy, (de mivel még nem voltál egyáltalán nem biztos, hogy tényleg az vagy) ne ugorj hirtelen fejest, mert nagyot koppanhatsz! Ha az első érzések csalódással végződnek abból a későbbiekben lehet baj. Például bizalmatlan leszel, meg hasonlók. De egyébként a szerelem legszembetűnőbb tünete, ha úgy érzed az Ő boldogsága fontosabb a tiednél!
2012. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!