Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valójában mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valójában mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Már két éve szerelmes vagyok egy srácba (azóta nincsen barátnője). Ez idő alatt úgy érzem, hogy ő végig biztatott, flörtölt velem.Féltékeny a körülöttem lévő srácokra, gyakorlatilag jól el is hajtotta őket...Sokszor keresi a tekintetem. Alapvetően úgy viselkedik, ahogy én. Pl. ha keresem a társaságát, akkor ő is. De olyan is volt, hogy egyszerűen levegőnek nézett, szerintem minden ok nélkül. Az üzeneteimre van amikor nagyon kedvesen válaszolt, sztem túlságosan is, máskor meg egyeltalán nem. Amikor kettesben voltunk jól éreztük magunkat, ennek ellenére ő ezeket a szituációkat inkább kerülte.

1. Nem értem, hogyha nem akar tőlem semmit, akkor miért viselkedik így? Miért állít falat közénk és miért zavarja, ha más sráccal lát?

2. Ha meg tényleg érez irántam valamit, akkor meg miért nem lép?



2012. aug. 9. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem. tetszel neki,de bátortalan.Biztasd..
2012. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit
2012. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen srác az életemben. Mikor jártam valakivel állati féltékeny lett, és összejött egy lánnyal aki teljesen úgy nézett ki mint én fél évvel elötte, mert hajszínt váltottam. Mi együtt jártunk haza suliból mert egyfelé lakunk és ő minden ok nélkül megsértődött és úgy döntött nem akar velem hazajárni. Amúgy soha az életben nem mondta ki hogy mit szeretne tőlem vagy hogy szeretne-e. Még sok hasonló dolog volt köztünk, tényleg olyan volt mint a ti helyzetetek. Azóta sem történt semmi, már nem is beszélünk, de én nem várnék a helyedben egy ilyen pasira!
2012. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ő meleg és még lehet, hogy nem is tudja.
2012. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy meleg?
2012. aug. 11. 12:37
 6/17 anonim ***** válasza:
nincs elég bátorsága ahoz, hogy lépjen. Próbálj meg több időt tölteni vele kettesben, közös programok ilyesmi. Ha jól kijössztök, látja, hogy érdeklődsz iránta lépni fog.
2012. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném,hogy ennyire bátortalan lenne...De fogalmam sincs, sajnos nem látok a fejébe. Én arra gondoltam, hogy lehet, hogy kedvel, de talán nem tetszem neki annyira, hogy több is legyen köztünk. Viszont a viselkedése ezzel ellenkező...Ha engem valaki nem érdekel, akkor nem keltek benne hiú reményeket, mert sztem ez a legnagyobb szemétség. Viszont ha meg tényleg tetszem neki, akkor mire vár még?
2012. aug. 11. 21:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Van, aki ennyire bátortalan. Amúgy meg ha nem akar tőled semmit nem biztos, hogy tud róla, hogy neked ez nem jön le.
2012. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Valószínűleg tetszel neki, vagy még több. Néha azért viselkedik ilyen hidegen veled, mert fél, hogyha összejönnétek egyből elveszítene. Én fiú vagyok és ugyan ezt érzem/csinálom egy lánnyal. Én sem tudom mit érzek pontosan.
2012. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És nálad mióta tart ez az állapot? Mert szerintem két év azért hosszú idő. Azalatt csak el tudja valaki dönteni, hogy mit érez vagy hogy mit akar...Szerintem reménytelen eset..:(
2012. aug. 16. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!