Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valójában mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valójában mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Már két éve szerelmes vagyok egy srácba (azóta nincsen barátnője). Ez idő alatt úgy érzem, hogy ő végig biztatott, flörtölt velem.Féltékeny a körülöttem lévő srácokra, gyakorlatilag jól el is hajtotta őket...Sokszor keresi a tekintetem. Alapvetően úgy viselkedik, ahogy én. Pl. ha keresem a társaságát, akkor ő is. De olyan is volt, hogy egyszerűen levegőnek nézett, szerintem minden ok nélkül. Az üzeneteimre van amikor nagyon kedvesen válaszolt, sztem túlságosan is, máskor meg egyeltalán nem. Amikor kettesben voltunk jól éreztük magunkat, ennek ellenére ő ezeket a szituációkat inkább kerülte.

1. Nem értem, hogyha nem akar tőlem semmit, akkor miért viselkedik így? Miért állít falat közénk és miért zavarja, ha más sráccal lát?

2. Ha meg tényleg érez irántam valamit, akkor meg miért nem lép?



2012. aug. 9. 23:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miért veszítene el, ha összejönnénk? Ezt nem értem...
2012. aug. 16. 23:42
 12/17 anonim válasza:
Attól fél, ha összejöttök az nem fog örökké tartani és már előre fél a szakítástól. Egyébként nálam ez olyan másfél éve megy. :D
2012. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Semmi sem tart örökké...Sajnos előbb-utóbb egy kapcsolat is véget ér, de addig is az ember boldog lehet. Ha mással jövök össze, akkor ugyanúgy elveszít,nem? Köszönöm, hogy írtál, legalább férfi aggyal is látom ezt az egészet, habár nem nagyon tudom megérteni. Másfél év vagy kettő már szinte ugyanaz.:D

Én arra jutottam, hogy próbálom elfelejteni a srácot és több embert már biztos nem kosarazok ki miatta. Szerintem, ha tényleg tetszik valaki, akkor nem gondolkozom ennyi ideig, hogy összejöjjek-e vele. De lehet, hogy rosszul gondolom. Ha meg mégis rászánná magát, akkor örömmel veszem. :D

Sokszor akkor vesszük észre, hogy milyen fontos is a másik a számunkra, amikor már elveszítettük...

Mindenesetre sok sikert! Remélem, hogy hamarosan rájössz arra, hogy mit érzel igazából!

2012. aug. 18. 17:01
 14/17 anonim ***** válasza:

már 2 éve?????? ohhh kidobott évek az életedből ,amiket lehet olyannal is tudtál volna tölteni, aki tényleg szeret, mert ez a csávó csak a barátjának tekint. Te meg nem látod a fától az erdőt!

A pasik nem ilyen bonyolultak, ha kell nekik egy nő, akkork ell, és minden t megtesznek, ha nem kell a nő, akkor meg nem tezsnek semmit...ennyit!

Jó reggelt!

2012. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van. De ezalatt neki se volt senkije.
2012. aug. 28. 12:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem volt senkije, ne legyen mérvadó.

Én is inkább egyedül vagyok már, mint egy "majdnem jó" kategóriás emberrel!

2012. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Petra199 válasza:
Én voltam akihez írtál,lehet jobb ha nem foglalkozol vele bár könnyű ezt mondani,mert én is így vagyok vele csak nem 2 éve hanem csak 2 hónapja.Kérdezd meg tőle hogy miért zavarja el azokat a srácokat akik közelednek hozzád?! Biztos van valami oka amiért ezt csinálja,lehet tetszel neki de amint írták előttem bátortalan nem mer lépni feléd,lehet neked kéne finoman mondani hogy bejön vagy valami mert lehet,pont ő is így érez csak fél lépni!:)
2012. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!