Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet valójában irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet valójában irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác (19) még fél éve felvett msn-re egy városban lakunk amúgy. Mindig ő írt rám. Dumáltunk, egyre többet, már a fiú ügyeimet is tudta, és segített. Városban taliztunk, akkor megállt a kocsijával, de csak akkor amikor egyedül voltam. Ha bnőkkel akkor soha, csak intett v. dudált. Egyik nap elhívott sétálni mondtam, hogy oké, erre azt mondta, hogy azt mondtam h nem randizom városbeliekkel, erre én, hogy ez nem randi lenne ő meg h neked lehet h nem. ... Azóta nem írt rám, csak int bólint ha lát motorral. Eleinte nem éreztem iránta semmit, de most már hiányzik. Szeretem. Amikor még visszautasítottam, akkor még magamnak nem vallottam be, hogy szeretem.
2011. ápr. 25. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

1,2, vagy X

Ezt itt meg nem fogja neked mondani senki, de tippelhetünk!

:D

2011. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A srác kitartóan közel akar kerülni hozzád,valszeg ha fél év után még mindig próbálkozik akkor elég komoly szándékai lehetnek,másrészről pedig ugy szűröm le,hogy nem akarja ráderőszakolni magát.sztem mindenképp nyiss felé,hogy lássa,nem veszett az ügy(persze,csak ha te is akarod)
2011. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem beszélünk egy ideig hiányzik. Ha kimegyek városba mindig őt keresem, ha látom kocsival és nem is vagyok egyedül mindig arra akarok menni amerre ő van. Ma beszélgettünk, és annyira furcsa és elutasító volt aztán mondta h meséljek vmit elmondtgam, h már nem érdekel az a srác aki eddig, utána már sokkal kedvesebb volt velem, és vidámabb.
2011. ápr. 25. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
mindent bele kiscsaj kabdel a pasit ha tényleg kell
2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez a szerelem babám'!!!ne felejtsd el a férfiak nyulak!!!ugy hogy szedd össze magad..ő jobban fél mint te..
2011. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Világosabb mint a nap: "Neked lehet, hogy nem..." Egyértelmű, hogy nem az utcaseprőre, vagy a virágárusra gondolt, amikor ezt mondta, hanem önmagára, mert ő randinak tervezte volna.

Elárulok egy titkot: A pasik akkor válnak igazi nyúllá, ha lenyűgözi őket egy nő. Fél évet senki nem szenved egy átlagos csajjal, akivel csak összejön aztán kész. Nyilvánvaló, hogy igen komolyan a szándékai. Nyúllá változik, mert ha nem sikerül, akkor az hatalmas csalódás, és így inkább védelembe húzódik, nem meri azokat beadni neked, amiket másnak, mert ki tudja mit reagálsz, főleg akkor, ha úgy tűnik neki, hogy te nem az a fajta vagy.

Ha bejön neked a srác, akkor nyiss felé. Biztos vagyok benne, hogy addig fog kitartani, ameddig te el nem küldöd melegebb éghajlatra, úgyhogy még semmi sincs veszve.

2011. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval nyissak felé én? Ne várjam meg, amíg újra ő lép?
2011. ápr. 28. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Bátran, de csak mértékkel.
2011. ápr. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem csak rosszul érezte magát amiatt h visszutasítottad meg h volt egy másik srác aki tetszett neked. Ha most tényleg kezdeményezel akk tutiziher a tiéd :)

Sok sikerz ;)

2011. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!