Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek igy? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek igy? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem akarok a barátommal lenni, valamiért megváltoztak az érzéseim. De ő szeret, és nem szeretném megbántani, mert semmi bajom vele, rendes srác, meg minden, de én azt hiszem, hogy már nem vagyok szerelmes belé. Az egyetlen gond, hogy közösek a barátaink és félek, hogy mindenkit ellenem fordit majd és nem marad senkim. Mit tegyek? Miért változtak meg hirtelen az érzéseim?

2012. aug. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? ha Városban szerintem semmi gond, főleg ha pesten
2012. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiszerettél belőle. Megesik.
2012. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így az egész csak kihasználás..
2012. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
városban...és kifelejtettem, hogy osztálytársam
2012. aug. 1. 17:50
 5/6 ASOT ***** válasza:

Erre felesleges ódákat zengeni!


Egyszerűen nem szereted, meguntad, nem vonzz téged, nincs benne semmi már! Előfordul.

Jobb helyeken ilyenkor szakítanak.


ÉS kiscsillagom te is jobban járnál ha ezt tennéd!

2012. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. aug. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!