Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem? Nem tudom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Nem tudom, mit érzek.14/l

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal.A szerelem nálam az,hogy gyorsan ver a szívem,ha meglátom,vagy görcsbe áll a gyomrom.

Nagyon tetszik külsőre és belsőre is...

Csak rá gondolok.Egész nap az adatlapján lógok.Mindenről ő jut az eszembe.Ha más lányokkal beszél,az fáj... Ugyanakkor nincs szívdobogás,sem lepkék...

Most szerelmes vagyok?

Én az a távolról figyelő fajta vagyok,nem merek kezdeményezni,mert rondának találom magam és nagyon félek a visszautasítástól,vagy hogy kinevet.Mit tegyek?


2012. júl. 17. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha távolról figyelő fajta vagy akkor lényegében nem is beszélsz vele? Akkor honnan tudod, h belsőre is tetszik?
2012. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom az.


De azért azt lehet érezni, ha az ember szerelmes. Nem kell ahhoz folyton 180 legyen a pulzusod.


Szerintem csak szemezz vele, mosolyogj rá és ha közeledik feléd akkor minden oké.

2012. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
beszélek vele,de a vonzódásnak a legapróbb jelét sem mutatom
2012. júl. 17. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha most ismerted meg szerintem semmi baj, majd kialakul. No para..
2012. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de a többi lánnyal nagyon más a viszonya... privátban lehetne?
2012. júl. 17. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Lehet csak hirtelen rajongás vagy fellángolás vagy bármi.

Ha szerelmes vagy, azt érzed. Hogy sose éreztél még ilyet. Ezt...tudod. Ha azt érzed majd, nem fogod megkérdőjelezni. :)

2012. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves elsô, a kérdezô írta, hogy megismerkedett a csávesszel. Gondolom úgy értette, hogy nem nagyon mer tenni az ügy érdekében.


Nekem UGYANEZ van. Mármint, én is így éreztem... :) Azt mondták, ez az igazi szerelem. Amit eddig éreztem, csak fellángolás volt. Mert amikor már tényleg kapcsolatban vagy, és történnek a dolgok ( hehe:D szerintem érted mire gondolok ) akkor érezzük csak a heves szívverést. A közelsége, az érintése okozzza.


Nem tudom, honnan ismerted meg, de tuti, hogy nem venné tolakodásnak, ha elkezdenél vele beszélgetni. Ha félénk vagy, mindenképpen azt ajánlom, elôször neten, mert ott könnyebben feloldódsz. Írj rá mondjuk azzal az ürüggyel, hogy tud-e valami jó zenét, mert zenehiányod van. Légy nyitott, és legyen önbizalmad - egy lányban az egyik legvonzóbb dolog, a kisugárzása. Tudom, nehéz ezt így látni, de például egy kis smink, vagy haj, esetleg jó ruhák sokat dobnak a kinézeteden. Keress valami hobbit, amiben kiteljesedhetsz, nevess a barátokkal, és már is pozitív lesz a kisugárzásod, amitôl mindenki a közeledben akar lenni. ;) Ez azért van, mert ôk is szeretnének pozitívan élni, és tudat alatt azt hiszik, ha veled vannak, ôk is ilyenek lesznek!:D

Légy optimista, MIDNEN SIKERÜLHET!!:) Szurkolok, ha gondolod, majd írj, hogy mi volt!:)

Üdv: 15,5/L

2012. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez is csak plátói szerelem lesz,mint a többi :( köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 17. 22:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem badarság! Szerelmes vagy!
2012. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Plátói LESZ? Még akármi lehet, nem? Ha úgy érzed hogy szereted akkor ne add fel!
2012. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!