Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítenétek! Van egy fiú aki nagyon belém van zúgva, és többször is bepróbálkozott már. Én mindig kikosaraztam, viszont állandóan volt bennem egy kicsi hogy talán járnom kéne vele. De nagyon nem szép fiú. És nekem nem is tetszik, csak olyan régen voltam már kapcsolatban hogy kicsit hiányzik a szerelem. Én sem vagyok a legszebb szval szerintetek mit tegyek? Mondjak neki igent?? Nem tudok dönteni:((

2012. júl. 17. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha komolyan gondolod, és nem egy - kéét napra.

Hány évesek vagytok?

2012. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg közelebbről és dönts te! ne a külseje alapján ítéld, meg azért mert nem szép fiú lehet hogy jobban tudna szeretni mint mások!!!
2012. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1/2: 12-14.Köszönöm:)

2/2: Köszönöm. :) Igen. Igazad van, csak olyan barátai vannak akikkel nem szeretnék együtt "lógni".. A suliban nem én vagyok a rosszlány. És a legjobb bnőmet is átverte, de kicsit megismerem jobban.:)

2012. júl. 17. 21:28
 4/5 poiu ***** válasza:
Az első percben ez nem egy minden vagy semmi kérdés. Kezdd el lazán, bármikor kiszálhatsz.
2012. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. És köszönöm az értelmes válaszokat:))
2012. júl. 17. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!