Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Az ilyen fiúkat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ilyen fiúkat miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Aranyos, tök cukipofa szép a mosolya, elég jól is néz ki, viszont nem egy kigyúrt állat.

2012. júl. 17. 20:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Aranyos, tök cukipofa

a kiskugyák meg a kismacskák cukik. ha 1 férfi cuki, az már rég rossz

2012. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Ha jól néz ki akkor nem kell kigyúrtnak lennie ahhoz hogy szeressék a lányok...az már más kérdés ha valaki jóképűnek tartja magát közben meg ronda mint a segg
2012. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

hát ahogy én észrevettem ink a csajok a nyüzge sovány p*csöket szeretik, minden 2. csaj ilyen kis izékével jön velem szembe...

18/f/kigyúrt állat :D

2012. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Az oktalan és gyenge asszonynak férfi kell, aki védelmezi és eltartja. Ez volt a természetes rend, amit felborított a XX. század.
2012. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

[link]


kedves első ez is cukipofa, mégsem "régen" rossz. Vannak ilyen vagy ilyesmi pasik is elég sok.

2012. júl. 17. 20:26
 6/22 Frodó a Zsákos ***** válasza:
Helyükben én sem választanék senkit akid szkanderban lenyomok..
2012. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen fiúkat, sőt! A kigyúrt állatokat általában nem tartom vonzónak, inkább félelmetesnek. Persze egy kis izom sosem árt, egy némi izommal rendelkező fiú mellett valahogy nagyobb biztonságban érezném magamat. :)16/L
2012. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "nem egy kigyúrt állat"? Szemléltesd egy képpel és/vagy írj valami paramétereket, és majd akkor válaszolok. Így nem tudok, kevés az információ.
2012. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az aranyos cukipofa az fél lépni magyarul aranyos,cukipofa-gyàva
2012. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%
a belsőről nem írtál semmit. szánalmas. így nem válaszolok.
2012. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!