Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Az ilyen fiúkat miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ilyen fiúkat miért nem szeretitek?

Figyelt kérdés
Aranyos, tök cukipofa szép a mosolya, elég jól is néz ki, viszont nem egy kigyúrt állat.

2012. júl. 17. 20:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy csomó lánynak sokkal jobban bejönnek a kisfiús srácok, mint az izomkolosszusok.
2012. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Frodó a Zsákos ***** válasza:
8%
Viorica szerintem egyértelmű, hogy a kérdező még csak az átlagos (testnevelésórák során kiépülő) izomzattal sem rendelkezik és saját magához mérve használja az "izomkolosszus" kifejezést. Tehát a kérdés valójában: miért nem vonzódnak a lányok/nők az alulfejlett férfiakhoz?..
2012. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

nem mondtam h magamról van szó...

A kigyúrt 100kg feletti amatőr testépítőkről beszélek...

2012. júl. 17. 20:47
 14/22 anonim ***** válasza:

Istenem...-.-

Szerintem nagyon kevés lány van, akinek tényleg azok jönnek be.

2012. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Elég hül yén gondolkodsz...

Ha viszont zavar. akkor irány a konditerem és akkor majd tapadnak rád a csajok!!! (vagy nem.)

2012. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 xyu ***** válasza:
Igenis ilyen fiuk is kellenek a csajoknak és nem számít semmit hogy kigyúrt vagy védelem szempontjából jó nagy meg minden de az SEMMIT NEM JELENT A BUNYÓBA sőt még hátrány is lehet h egy kis vékony gyerek aki űz valamilyen sportot leverne egy izomagyút.
2012. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 xyu ***** válasza:
előző vagyok és a 4. válaszolónak is szólt a válaszom :D
2012. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
24%

Igaz tudjátok hogy azok az izomagyúak kint az utcán tele tetoválásokkal szart se tudnak a küzdelemről?Azért nem köt beléjük senki sem mert a külsejük megfémlelíti őket,így valamilyen szinten tényleg biztonságban érezheti mellette a barátnője magát


Viszont ha oda kerülne a sor akár egy vézna gyerek is le tudna verni egy ilyen izomkolosszust ha jártas az utcai harcban.Az ilyen emberek tudják hova kell ütni és elég akár egyetlen pontos ütés is hogy kiterítsenek ilyen nagy izomkolosszust,nem kell ahhoz kigyúrtnak lennie az embernek


Az szívás viszont ha az izomkolosszus lefogja a srácot,akkor tényleg nem árt egy kis erő/izom

2012. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%

Én is ilyen kisfiús, babaarcú srác vagyok, mégsem volt még barátnőm, nem tapadnak rám, ez baromság, inkább a kigyúrt állat kell nekik vagy a menő, gazdag helyi vagány.


Nem is értem minek hangoztatják, hogy minden lánynak a csontos, vékony, sovány srácok kellenek, mert én sem kellek nekik, igaz nem is kezdeményezek, mert úgyis tudom, hogy elhajtanak a fenébe.

2012. júl. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
0%
"aranyos,cuki pofa ,szép a mosolya" tedd hozzá ,h egoista
2012. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!