Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem érzek vágyat az "intim dolgok" iránt?

Figyelt kérdés

Lassan kilenc hónapja járok a barátommal(17 leszek). Egyszerűen undorodom az orális szextől.

A kilenc hónap alatt odáig jutottam el, hogy kielégítettem,(látszott, hogy nem szívesen), és ennyi. Azt, hogy hozzám nyúljon nem engedtem, maximum fehérnemű alá. Felül nem vagyok szégyenlős, de lent...

Volt olyan is, hogy megkért, hogy öltözzek át előtte, én meg megöleltem, és a háta mögött elsírtam magam, de nem látta szerencsére.

Szeretném, hogy neki jó legyen, de nincs vágyam...

Voltam pszichológusnál(valószínűleg pánikbeteg vagyok),és azt mondta, hoy nem fogadom el a szexualitásom. Kb 3 éve nem voltam strandon, és zavar, ha végignéznek, azis, ha apukám(kocsiban mindig lebukva utazom, hogy ne lásson rám). Semmi trauma nem történt, ezért nem értem, mit tegyek?:(


2012. júl. 21. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orális szex nem mindenkinek jön be. Ettől függetlenül: tényleg lehet valami.


Ha nem is konkrét történés, de negatív hatások biztosan érhettek szerintem. A pozitívumokat kellene felerősíteni. Talán kiszolgáltatottnak érzed magad, nem tudod elfogadni a tested, vagy a női szerepet.

2012. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A testemmel nincs bajom.

Női szerepek....ez lehet. Mindig is gondolkoztam, hogy mitől vagyok más, mint a többiek. Lassan 17 leszek, és még mindig gyereknek érzem magam. Nem nőnek, kislánynak.

ÉS a kisugárzásom is kislányos(ezzel nincs baj). Akármit veszek fel, nem nőnek érzem magam, és nem is látom magam annak, hanem inkább kislánynak.

Ha kézzel elégítem ki azzal nincs baj, de ha szájjal tiszta megalázónak érzem, és nem hisztizem hanem sírnom kell.....és nem tudom mit tegyek, mert ez hosszútávon nem jó. Ugyanakkor ah kényszerből teszem, az sem.Lehet igazad van.

2012. júl. 21. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Írhatsz priviben, megbeszéljük. :) Szájjal én sem szeretem (nő vagyok), na nem azért, mert megalázó lenne. Inkább úgy érezném, ő "kiszolgáltatott" nekem, hisz a fogaim közé engedi "legnemesebb" testrészét. Egyszerűen engem szájjal nem izgat.


Kézzel annál inkább. :)

Ő szokta szájjal nekem, mert szereti csinálni. :)

2012. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is undorodom az orális szextől. Megmondtam a barátomnak, hogy ne vegye sértésnek: a magamét se kapnám be, ha tudnám se... :) Megértette, és tudomásul vette. Ha szeretünk valakit, akkor nem kívánunk tőle olyat, amitől az viszolyog.

Még fiatal vagy, ha nem alakult ki még benned a nemi vágy egyáltalán, az sem baj. Vagy lehet, hogy nem szereted eléggé a barátodat, nem bízol benne eléggé. Nőknél ez fontos dolog a szexben.

Saját magadnak tudsz orgazmust csinálni?

2012. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!