Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már egyszerre 2 fiut? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
helyzet a következő: van 2 srác,legjobb barátok. az egyiküket már régebb óta ismerem,régen is szerelmes voltam belé de ugy voltam vele h ugyse fog összejönni.és megismertem a legjobb haverját. mindegyikükkel hetente találkozok. olyan 2 hete amikor 3an találkoztunk,mind a ketten szerelmet vallottak,és ezér megint visszatért belém a remény...nem tudom kit válasszak. az,akit régebb óta ismerek,ő nem olyan helyes mint a barátja. a barátja helyesebb,de pont azért gondolom ugy hogy ő rá kevesebb az esély hogy megcsalna,mint a másik srác :( mindegyiküket szeretem. nagyon! segitsetek léccives! <3

2012. aug. 13. 21:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
ha egyszerre két embert szerecc mindig válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba... By: Jhonny Depp
2012. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nos, ez a "válaszd a 2.-at" dolog akkor jó, ha 10000000000000% BIZTOS, HOGY NEM FELLÁNGOLÁS!


Amúgy szerintem ezt 3-man beszéljétek meg... mondd el, hogy a barátságuk fontosabb számodra (hisz nem akarod, hogy az egyik számodra fontos személy utálja a másikat)

2012. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!