Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre 2 embert szeretni? (L/25)

Figyelt kérdés
Mi alapján döntsek vagy hogyan,ez igy nem mehet sokáig,érzelmi roncs vagyok
2012. aug. 9. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
3at is
2012. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

hallgass a szívedre, próbálj fejben listát készíteni h melyikkel lenne jobb neked ha folytatnád v épp mit vonna maga után ha elhagyod egyiket v másikat..

egyébként lehet 2 embert egyszerre szeretni, nekem sikerült.hagytam h a dolog megoldódjon magától, nem döntöttem, aztán egyikből kiszerettem idővel, és így rájöttem h a másikuk a helyes döntés. sztem ne dönts, húzd amíg lehet, és idővel rájösz mi a jó neked:) 19L

2012. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez akkor fordul elő, amikor az 1-ikben megtalálod "ezt" a másikban meg "azt" és ezek a dolgok nincsenek meg 1 emberben.

el kell döntened h melyik a fontosabb.

Melyiket szereted jobban.

Akárhogy is van az egyikhez jobban húz a szíved.


Azon gondolkozz el, hogy melyikük az..

- akinek megfognád a kezét a barátaid előtt és azt mondanád h igen ő az, akit szeretnéd ha simogatna egy éjjelen át és nézné ahogyan alszol, aki együtt örül veled ha jó dolog és és nem csak akkor pátyolgat mikor rossz dolog ér vagy rossz a kedved. amelyikkel összeköltöznél és minden reggel mellette ébrednél, akivel benne lennél minden marhaságban, akivel szexelnél akive úgy érzed h szenvedélyes lenne.... hát kb...ilyenek :)


és olyat ne mondj h mind a kettő!

2012. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igazán csak egyet szerethetsz. Valamelyikkel együtt vagy már?

Mert ha igen, akkor őt hagyd el szerintem, mert ha képes lennél a másikkal is járni, akkor őt már nem szereted annyira.

2012. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

eszembejutott egy ide illő idézet: Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

:)

2012. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, ugyanezt próbáltam én leírni előtted, csak nem jutott eszembe, köszi:d
2012. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ugyérzed hogy mind a kettőt szereted akkor olyan igazán egyiket se szereted.

És az alapján dönts hogy melyiknek mondanád hogy "hiányozni fogsz" és melyiknek hogy "könyörgöm ne menj el".

Szerintem. :)

2012. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szivesen 6. :D láttam h ezt próbálod elmagyarázni emiatt is jutott eszembe :DDD

2. és 5.voltam :D

rem nem kevertem össze xD

2012. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el külön külön, hogy az egyiket nem láthatod többet, jól gondolj bele és azt válaszd, aki jobban hiányozna.
2012. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Melyiket valasztottad?

Ugyan ez a probelmam !! SEgitsetek. A baratommal 1 ev es 7 honapja vagyunk egyutt, visoznt most megint belepett az eletembe az exem aki egy vell kisebb mint en ( en 16 eves lany vagyok)

Nem tudom mit tegyek. Az exemmel csokoloztam es kivanjuk egymast olvadok az erintesetol es olyan gyengedd, mig a mostani baratom annyira gyenged nm tudo lenni, egyutletkor nm tudja ugy simogatni a vallam hogy a hideg razzon, mostanaba idegesit is, talan azert mert keresem benne a hibat hogy az exemmel lehessek. Viszont nem tudom mit tegyek . Az exemmel probalunk titokban egyutt lenni neha. De nem akarok donteni. Az egyikben " ez" van meg amasikban pedig "az" Segitsetek legyszi !

2015. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!