Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két fiút szeretni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 és fél éves kapcsolatom, nagyon szeretem a páromat, viszont most jön ki rajtam, hogy még "élni" és bulizni akarok...van egy másik srác aki megőrjít teljesen, nagyon szeretnék tőle valamit, de nem akarom elveszíteni a páromat se. Mit tegyek szerintetek?
2012. júl. 15. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
hát viszonyt kezdhet a másikkal a párod háta mögött de ha lebuksz akkor mindkettőjüket elveszíted!:/
2012. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
amik az egyik meg nem tudja hogy van egy másik addig igen.
2012. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hole Hunter ***** válasza:

Inkább most tudd meg, milyen érzés kirúgva lenni, mint mikor már családod, gyermekeid vannak!

Csapj a lecsóba!

Üdv.

2012. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet egyszerre 2 fiút szeretni. Nyilván azért szerettél bele a 2.-ba, mert az első nem volt elég jó... Szóval egyértelmű a válasz: szakítás, és válaszd a másodikat, ha már beleszerettél.
2012. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz! Most van két széked...................!
2012. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem nem h elég jó, hanem NAGYON jó a párommal, csak hajt a kíváncsiság h még fiatal vagyok, de őt nem akarom elveszíteni...ezért vagyok "kétségbe esve" h a másik fiúval mit csináljak.

2012. júl. 16. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérédést. Ugyan ebben a cipőben járok, azzal a különbséggel, h mi már 5 és fél éve vagyunk együtt a párommal akit imádok,szeretek de a szerelem már nincs meg. Mégsem tudom meglépni, hogy szakítsak....
2012. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor együtt érzem velem...sajnos
2012. júl. 18. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!