Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már egyszerre 2 fiut? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
helyzet a következő: van 2 srác,legjobb barátok. az egyiküket már régebb óta ismerem,régen is szerelmes voltam belé de ugy voltam vele h ugyse fog összejönni.és megismertem a legjobb haverját. mindegyikükkel hetente találkozok. olyan 2 hete amikor 3an találkoztunk,mind a ketten szerelmet vallottak,és ezér megint visszatért belém a remény...nem tudom kit válasszak. az,akit régebb óta ismerek,ő nem olyan helyes mint a barátja. a barátja helyesebb,de pont azért gondolom ugy hogy ő rá kevesebb az esély hogy megcsalna,mint a másik srác :( mindegyiküket szeretem. nagyon! segitsetek léccives! <3

2012. aug. 13. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
kurv@
2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
adom.!!
2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
a másodikat mivel ha annyira szeretnéd az elsőt akkor nem szerettél volna bele a másodikba
2012. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dávidmester13 ***** válasza:
100%
ez így ok lenne mármint a választás HA 2 idegen srácról lenne szó , de ugye mint írtad ezek a srácok a legjobb haverok. Így emiatt meg is utálhatják egymást és ez tönkreteheti a barátságukat ezért én azt tanácsolnám hogy ne válassz mert erre rámehet egy jó barátság is. ÉS szerintem egy lány sem ér annyit hogy valaki elveszítse érte a legjobb barátját. Szerintem inkább felejtsd el őket
2012. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi neked 3. :) fogadok h az első 2 fiu volt :P köszi puszi....
2012. aug. 13. 21:08
 6/12 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam :/
2012. aug. 13. 21:08
 7/12 Dia90' ***** válasza:
Ejha. Gondolom 13 körül lehetsz. Ha ennyire érettnek érzed magad egy kapcsolathoz, h mindenképp szeretnél pasit, akkor nem ott kéne tartanod, h idegenektől kérdezed meg, kit válassz...mivel te ismered a srácokat. Csak tudod, hogy kihez húz a szíved jobban, ki tetszik jobban, stb...
2012. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mkuu válasza:

Dávidmester szerintem ha egy lány miatt osszevesznenek, akkor soha nem is voltak igazi barátok.


Válaszd a másodikat, mert helyesebb.

2012. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát igen, meg szegény elsőt azért akarnád csak választani, mert talán kisebb eséllyel csalna meg... ez relatív lehet másnak ő a helyesebb nem a 2... de amúgy meg azt írtad hogy az elsőbe meg régebb óta szerelmes vagy.... de tényleg ha annyira nagy lett volna a szerelem akkor nem jött volna a 2. a képbe... amúgy az is jó ötlet h a barátságukat nem kéne tönkretenni...
2012. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csak ugy volt,hogy a 2.rol mielőtt ő elmondta már tudtam hogy szeret engem,én is azért mertem beleszeretni mert ugy gondoltam hogy az első nem szeret. és amikor elmondta az 1srác is,akkor szorultam meg :/ és azóta nem tudom hogy mi van. igy szerettem bele a másodikba is.
2012. aug. 13. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!