Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz, (vagy gáz e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, (vagy gáz e egyáltalán), hogy még 21 évesen nem volt párkapcsolatom? Pedig vágynék rá!

Figyelt kérdés
De ezt úgy kell érteni, hogy abszolút semmi. Fogalmam sincs a szerelemrol, meg az intimitásról.Szerintetek ha még nem volt senkim lehet egyáltalán???Mert mondjuk ott van pl. egy fiatal csaj. Gondolom általában már minden 18,max. 19 évesnek volt már legalább pasija, és azért tudják mit kell veluk kezdeni!! Nekem van még 21 évesen esélyem ezt megtanulni vagy sem??? Nagyon fontos lenne!!!!

2012. aug. 4. 01:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nekem sem, de nem vágyok rá. Vagy csak ezt beszélem be. 23f
2012. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Erre nem hiszem, hogy vannak általános érvényű szabályok ;)

Ne félj kifejezni az érzéseidet, és amikor teheted érvényesítsd az akaratodat!


Ha meg akarod fogni a kezét, fogd meg.

Ha át akarod ölelni, öleld át.

Ha meg akarod csókolni, csókold meg.


Szerintem nincs semmi kivetni való abban, hogy

nem volt még barátod.

Ne kerülj a megfelelési kényszer alá, csúnya egy dög!

2012. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Nem gáz, söt!.. követni való.
2012. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem se volt, de én ezen már nem aggódom.

Amit meg kell tanulnod, azt megfogod, de igazából erre tényleg nincsen szabály.

Azt hiszed, akinek x kapcsolata volt, az szerelem guru?

Sehol a világon nincs egy olyan ember, aki tudná a tutit, hogy kell ezt igazán jól csinálni, mert igazából csak mindenki találgatja és legjobb érzései, belátása szerint műveli.

Úgyis jön majd minden magától. Egyet viszont nem csak párkapcsolaton belül érdemes megtanulnod, hanem ez mindenhova érvényes. Hallgass a szívedre. És akkor tudni fogod, mikor fogd meg a kezét, mikor csókold meg és a többi. Ezt azért nehéz elrontani, ha nem görcsölsz rajta - márpedig ezzel szokták elrontani -, mert félig meddig ösztönből jön. Ha szeretsz valakit, egy simogatást nem igazán lehet elrontani...mert tán csak nem kevered össze egy pofonnal :)

Persze az igaz, furán nézhetnek rád, de kell ezt közölni magadról minden második embernek?

2012. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nyomass egy képet már kíváncsi vagyok. :D

Van esélyed, ne félj ha lánynak születtél egyszerűbb dolgod van de figyelj oda a külsődre. A fiú majd tudni fogja mit csináljon, semmi gond! :)

F19

2012. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mintha csak en irtam volna a kerdest..:)

En mar kicsit ugy vagyok vele, ha eddig nem jött, most mar kell a fenenek...

21L

2012. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
jaj lányok egyem a májatokat , nah majd felszedlek titeket a gólyatáborban XD
2012. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem gáz nekem se volt még pasim egyáltalán (19/L)
2012. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hát olvastam itt a komikat, és én is egy 20 éves srác vagyok, aki ugyan ugy nem volt szinte semmije, a különbség közted és köztem, hogy 20 év alatt ugyan volt csajom volt csókom de csak nagyon gyorsak szal mind kezdetleges. nekem sincs benne tul sok tapasztalatom. Még csajjal se voltam mint sex téren. És bár én is mint te vágyom rá, de még se tartom gáznak. Figyelj még nagyon is fiatal vagy ahogy én is. előtted az élet és még nem maradtál le semmiről :)
2012. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!