Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz, (vagy gáz e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, (vagy gáz e egyáltalán), hogy még 21 évesen nem volt párkapcsolatom? Pedig vágynék rá!

Figyelt kérdés
De ezt úgy kell érteni, hogy abszolút semmi. Fogalmam sincs a szerelemrol, meg az intimitásról.Szerintetek ha még nem volt senkim lehet egyáltalán???Mert mondjuk ott van pl. egy fiatal csaj. Gondolom általában már minden 18,max. 19 évesnek volt már legalább pasija, és azért tudják mit kell veluk kezdeni!! Nekem van még 21 évesen esélyem ezt megtanulni vagy sem??? Nagyon fontos lenne!!!!

2012. aug. 4. 01:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
F vagy L?
2012. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
21/L
2012. aug. 4. 01:25
 3/19 anonim ***** válasza:
szard le nekem se volt még megpróbáljuk együtt?:D
2012. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz,megtanulhatod még simán.Akár velem is:D
2012. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én fiú vagyok 18 éves és a te esetedben játok én is.


Elméleti tapasztalataim vannak csak... (részletesebben utánaolvastam mint az emberek 99%-a), de az mégse gyakorlat...


szerelemről van fogalmam, csak a beteljesült szerelemről nincs...

2012. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Mókusgyilkos ***** válasza:

mi köze ehhez a nemének ?:D egyéb iránt nem gáz. miért ne lehetne megtanulható ennyi idősen [bár nem látom át h ezen mit kell "tanulni" olyan v amilyen v aztán csókolom v megszok vagy megszök]


squirrels must die!

2012. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze. De olyanokra gondolok a tanulás alatt mint pl. mikor csókoljam meg, meg lehet e fogni a kezét,mikor mondjam neki,h szerelmes vagyok belé meg ilyesmi. Én még tok alap dolgokat sem tudok:(((
2012. aug. 4. 01:35
 8/19 anonim ***** válasza:
Van most barátod,és attól félsz hogy ott hagy,vagy mi?
2012. aug. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt.


21/N

2012. aug. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Hol bújkálnak az ilyen lányok?
2012. aug. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!