Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szóval 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szóval 20 éves fiú lennék. De sajnos nem volt még párkapcsolatom. És nem volt alkalmam szex-hez, sem az első csókhoz sem.

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy a szüleim piszkálnak azzal, hogy miért nincs senkim. Hogy miért nem találok valakit. Persze ilyenkor azt mondják mások is, hogy miért nem megyek bulizni meg stb.Hát azért mert egyrészről nagyon szegényes körülmények között élünk, másrészről pedig azért mert nincsenek úgy barátaim akikkel elmehetnék. Persze sok lányban voltam szerelmes, de mindig megbántottak. És a sokadik után már lelkileg össze zuhantam.

Én addig nem szeretnék barátnőt amíg nem lelkileg nem épülök fel. Meg ameddig nem találok olyan valakit aki ígazán szeret, aki elfogad olyannak amilyen vagyok. Mint külsőleg és belsőleg! Persze, ha van ilyen. De addig is nem tudom, hogy mit kezdjek a szüleimmel és a környezettemmel, hogy elfogadják a kialakult helyzetemet. Mit tehetnék? Vagy mit tehetek?


2012. júl. 12. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen legyél közönbös az mindig segít
2012. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nekik semmi közük hozzá, akár megmondhatod nekik is. Engem is piszkáltak amíg nem alakult semmi. Buliban amúgy sem hiszem, hogy találnál komoly kapcsolatra való lányokat. Sajnos nagyon primitívek tudnak lenni... Ismerkedj, ha megtetszik egy lány akkor szólítsd meg, elküldene nem érdemel meg vagy nem tetszel neki.
2012. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. júl. 12. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
mond el nekik ezt. ha nem értik meg hülyék de nagyon
2012. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond el azt nagyvonalakban nekik amit leírtál ide. Ők a szüleid és meg fogják ezt érteni. Amúgy meg csak fel a fejjel! Én még 3 hónap és 21 leszek, de csak most nyár elején jöttem össze a barátnőmmel. Minden téren ő az első nekem (csók, stb.) és nem érzem úgy hogy lemaradtam volna bármiről is, nem kell kapkodni sehova sem! :)
2012. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy olyan helyeken mozogj ahol vannak lányok, nem muszály, hogy disco legyen. Tényleg ne parázz. Ez a lelki duma meg rakás sz_t. Addig ugysem gyógyulsz meg amig nem lesz csajod, mert az a bajod. Addig ragd fére a sérelmeket, amig be nem csajozol, aztán majd minden jólesz.
2012. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lányok :) Valószínűleg azért nem találtad még meg akit keresel mert igazán különleges valakinek kell lennie. :) A honfoglalót ajánlom sok jó fej csaj van :D :D
2012. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!