Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mennyire fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos egy párkapcsolatban az iskolázottság?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok pl hogyha Te főiskolás vagy, netalán már a diplomád is megvan, összejönnél-e olyannal, akinek nincs érettségije sem.


Én főiskolás vagyok, de nagyon örülnék, ha sikerülne kifogni egy kis cuki cukrász csajt. :)



2012. júl. 13. 08:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

A kérdés az, miért nincs érettségije? Azért mert fiatal, vagy azért mert nem sikerült neki, esetleg azért mert meg sem próbálkozott vele?

Az első eset létre sem jöhet. Túl fiatal, túl gyerek gondolkodása van még. A második eset, nem jönnék össze egy olyan buta emberrel aki egy érettségit nem tud összehozni. Harmadik eset, az hogy nem is akarja többre vinni az életben eléggé zavaró számomra. De tennék egy próbát, hátha.

2012. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 AvernusTriad ***** válasza:
90%
Nem a papír fontos, hanem hogy közel egy szinten legyetek fejben. Ha az értelmi különbség túl nagy, abból hosszú távon gond lehet.
2012. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hidd el első nagyon sokan vannak, akiket jobban érdekel a szakma, mint az érettségi. Ezt én el is hiszem, hiszen az én példám meg pont a fordítottja. Egy szakközepes szakmához nem volt kedvem, az én világom inkább a főiskola. Na ők ugyanígy lehetnek, csak nekik meg a szakiskola a világuk.
2012. júl. 13. 08:41
 4/28 anonim ***** válasza:
56%
Szia.Szerintem szerelemben,párkapcsolatban nem számítanak iskolai végzettségek.Persze ha annyira fiatal még az ember akkor persze végezze el legalább az érettségit.
2012. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, első vagyok:)

Hidd el tudom:)

3 szakmám van. Én is szakközépbe jártam, először szakmunkásként. Aztán nekem ez nem volt elég, ezért egy érettségi ez idő alatt még egy szakma, és érettségi után a harmadik. De mivel késztetést éreztem még valamire, mentem tovább egyetemre. Jelenleg két szakot csinálok egyszerre.

Volt barátnőm a legelején is. Amit írtam azt tapasztaltam.

2012. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Kb. semennyire. Diplomás vagyok, de felőlem lehet érettségizett, csak szakmával rendelkező.


Cuki kis cukrász főleg. :D

25N

2012. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Én is cukrász férjet akartam :(


22/L (egyetemet végezz)

2012. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Szerintem általában egy férfit zavarhat az ha a nő sokkal magasabb beosztású mondjuk, és sokkal jobban keres. Tegyük fel a férfi lakatos, vagy ács, a nő meg egy vállalat vezérigazgatója, na ilyen párkapcsolat nemhiszem hogy létrejöhet. De ki tudja...fordítva sokkal elképzelhetőbb, a férfi a magasabb beosztású a nő meg nem, de még ez sem annyira, ha megnézitek szerintem a körülöttetek élőket akkor nagyjából mindenki azonos szinten van egy párkapcsolatban.


Én pl. egyetemre járok tehát diplomás leszek. De nekem ez nem sokat számít..simán összejönnék egy szakmunkás csajjal is. Az intelligencia ugyanis nem az iskolázottságból számít...egy fodrász, vagy cukrász vagy bármilyen csaj pl sokkal talpraesettebb lehet, mint egy büfészakot végző mondjuk szabad bölcsész vagy vmi ilyen hallgató..:D

2012. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Eddig csak diplomás pasim volt, de nm utasítanék vissza pl egy asztalos sem, ha kellően művelt, és olvasott.

21/L

2012. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Szerintem általában egy férfit zavarhat az ha a nő sokkal magasabb beosztású mondjuk, és sokkal jobban keres. Tegyük fel a férfi lakatos, vagy ács, a nő meg egy vállalat vezérigazgatója, na ilyen párkapcsolat nemhiszem hogy létrejöhet."


Rengeteg hasonló párt ismerek! Évtizedek óta szép kapcsolatban él sokuk, tehát már szüleim korosztályában sem ritka, sőt! :)

2012. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!