Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés

szóval tegnap volt az első csók.. de nem úgy ahogy terveztem,, és nem is avval az emberrel. party-ban voltunk és ittam egy kicsit, de nem olyan sokat mert emlékszek../már amire xd/ és ő meg szerintem részeg volt. táncoltunk meg minden, nagyon jó volt, és egyszercsak megcsókolt. nyelves volt ><

szóval ezt kb hogy mondjam el muteromnak? (mert az elsőről csak tudnia kéne..)



2012. jún. 23. 11:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok, lemaradt,hogy írni is megtanulhatnál piálás helyett , ja ,meg tisztelni másokat.
2012. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

képzeld tudok írni..xd

azt tanácsolom,hogy te soha a büdös életbe ne szülj gyereket. köszcsá. xdd

2012. júl. 3. 18:30
 33/35 anonim válasza:
Amúgy elmondtad neki?? Am én is 14 vagyok és igen van olyan amikor én is iszok, de tudok mértéket tartani, amúgy én megértem azokat is akik azt mondják, hogy 14éveseknek miért kell inni de hát ha egyszer vki tud mértéket tartani abból nem hiszem, hogy gond lehet amúgy én elmondtam anyámnak az első csókot és annyira nem is akadt ki XD
2012. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
igen, elmondtam.. nem akadt ki(:
2012. júl. 6. 16:42
 35/35 A kérdező kommentje:

Szóval kedves válaszolók, vagyis ha bárki olvassa a kommenteket.:D

Idősebb lettem két évvel, de még mai napi nem tudom felfogni, hogy mire fel írtátok azt amit irtatok.:D

Ott fent leírtam, hogy nem ittam sokat erre itt pattog a GYIK apraja-nagyja hogy milyen kis tinip_csa vagyok, hát remek..(Y) :D

Végülis nincs semmi értelme a mostani mondandómnak, de olyan jól esett leírni :)

2014. jan. 24. 21:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!