Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyumnak?

Figyelt kérdés
Ma összejöttem egy fiúval aki nagyon kedves velem de anyukám kifejezetten nem kedveli ezt a társaságot akikkel mostanában vagyok. 3 társaságba vagyok benn és őket nem szereti mert ők kicsit zűrösebbek de legfőképp azt a fiút. És fogalmam sincs hogy mondjam el anyukámnak hogy együtt vagyunk vagy egyáltalán megéri elmondani neki. Ma jöttünk össze egyszer csak azt vettem észre hogy csókolózunk és utána már nem volt ellenemre tudom hogy tetszem neki többször mondta már. Lehet várnom kéne? És tudom hogy ebben a fiúban nem fogok csalódni és ő nem csak azt akarja tőlem. 3 év van köztünk :S
2010. júl. 6. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Hányévesek vagytok?

Ha ma jöttetek össze, akkor ráérsz még szólni.. Nem érdemes kivívni anyukád nemtetszését, ameddig nem lesz komolyabb a dolog.

Majd ha már 2hónapja jártok kb. akkor elmondhatod, és nemfog haragudni anyud, mert akkor rájön, hogy szerelmes a kislánya.

Nemfog beleszólni.. ráérsz szólni :)

2010. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

egyik barátnőmnek is ez volt a problémája, és ő 4 hónapig nem mondta el az anyukájának. aztán amikor mégis elmondta, akkor azt is megmondta neki, hogy ő szereti azt a srácot, és h nem tehet ez ellen semmit sem, mert hogyha visszatartja, akkor is fog vele találkozni. anyukája meg ezt nem akarta, így kénytelen volt elfogadni. ha anyukád is ilyen, akkor szerintem kockáztathatsz.

(Bár nem ajánlom, hogy hazudj neki, ő mégiscsak az anyukád, és jót akar neked!)

2010. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi jelent, h kicsi zűrösebbek? mondanál egy-két konkrét példát?
2010. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ma jöttünk össze ma van két hete bocsi. :S

Konkrét példákat énse tudok. Meg ugy normálisak csak beszoktak szólni mindenkinek meg minden. De velem mindegyik normális meg kedves. Mondtam is anyunak azt mondta hogy az csak egy dolgok hogy velem kedvesek. Szoval nem tudom. Csak annyit hogy a fiu egyik bnőmnek mondta hogy fontos vagyok neki és sokáig velem akar még lenni

2010. júl. 6. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
szia én vagyok az előző kérdező. szerintem is ismerjétek meg egymást egy kicsit jobban. addig, ha nem akarod, ne mondd el a szüleidnek, de ha kérdezik, mindenképp legyél őszinte. kis idő múlva, amikor már kiderül, hogy tényleg kedves és fontos vagy neki, mndj el mindet anyudéknak őszintén. ha meg az derül ki, hogy nem véletlenül áll zűrös fiú híírében, akkor szakíts vele és fogd fel tanulóőpénznek. de az egész ne tartson pár hétnél tovább. nem jó titkolózni a szülők előtt, mert könnyen eljátszhatod a bizalmukat
2010. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a szüleim nem kedvelték a barátomat amikor összejöttünk, és utána is ellenszenves volt nekik az első két találkozásnál, de mostanra már kimondottan szeretik őt...és nem telt el túl sok idő.. sztem lassan el kéne mondanod anyukádnak
2010. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem kezdd el felolvasni Shakespeare-tol a Romeo es Juliat...
2010. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem mondd el neki már most és titkolt kapcsolatban éltem,de a szüleim megláttak minket együtt és így még rosszabb volt.:(
2010. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!