Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjak neki önbizalmat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjak neki önbizalmat? Mitől lankad le néha? Hogy mondjam meg anyumnak hogy kopogjon, de ne sértőn?

Figyelt kérdés
Párommal nem rég költöztünk össze,hozzánk.Nekem van egy 3 éves fiam.Édesanyámmal lakunk.Anyum nem maradi de idegesítő hogy kopogás nélkül benyit a szobánkba.Hogy mondjam meg neki hogy illene kopogni?Másik meg hogy a páromnak szeretkezés közbe valamikor lelankad pl:pozició váltásnál,vagy ha anyu benyit.És utána egy ideig nem tudok életet lehelni belé.És ez miatt ő totál padlón van.Pedig engem nem zavar.Így is szeretem.De az elöző kapcsolatába is volt ilyen gond utána a csaj mindenkinek elmondta hogy "inpotens"pedig nem az.Hogy adjak neki önbizalmat?Mitől lehet hogy néha nem működik?Forduljon vele orvoshoz?És ha igen hova?Én 23/N ő 24/F
2009. nov. 23. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg az a baj, hogy a párod fél anyukád mikor nyit rátok, és ezért lankad le, rakj kulcsot a zárba és zárd be az ajtót. De anyudnak mond meg, hogy felnőttek vagytok néha kell egy kis magánélet, örülnél ha nem rontana rátok, megfogja érteni
2009. nov. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érti, légy erélyesebb, és küldd ki úgy, hogy többet nem jut eszébe benyitni, hidd el !
2009. nov. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyu!

Legközelebb, ha bejössz tedd már meg azt a szívességet, hogy kopogsz az ajtón, mert a múltkor is éppen alsónadrágot akart cserélni a barátom mikor bejöttél!!!Nem hiszem, hogy örülne annak, ha meglátnád meztelenül! Kérlek!

2009. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég illetlen az édesanyád!

Az én anyám is ilyen volt, folyton bejött virágot locsolni, kérdezni hülyeséget stb... pedig én dupla annyi idős vagyok mint ti. :)

Szólj neki, hogy kopogjon legalább mielőtt benyit!

2009. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sem impotencia , hanem frusztráltság....

Kell a nyugodt környezet ahhoz, hogy az ember önfeledt tudjon együtt lenni a párjával...

Talán a legegyszerűbb lenne az ajtóra egy zárat tenni és kész. De arra mindenképp hívd fel édesanyád figyelmét, hogy szükségetek lenne a magánéletre. Hát csak nem sértődik meg rajta....

2009. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Időzítsétek úgy, hogy pont akkor nyisson be, mikor te előtte térdelsz, és spriccel az arcodra az anyag!

Bár az is lehet, hogy pont ezt szeretné látni. :)

2009. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 thedani ***** válasza:

Én 21 éves vagyok és mikor nálunk szexelek, akkor megmondom a szüleimnek hogy ne gyere be szexelünk, de már ők is tudják hogy ha vele vagyok együtt akkor ne nagyon jöjjenek be. Plusz zárom az ajtót. De ha direkt jön be, miközben tudja hogy szexeltek akkor beszélj vele, mond meg neki hogy menjen ahova akar, de ne a ti szobátokba mikor éppen nemi életet éltek. Éljen saját nemi életet, ne a tiédet :)

21\F

V.Dániel

2009. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előttem szóló Dániel mintha a számból vette volna ki a szavakat, magamra ismertem :D
2009. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem megmondtam, hogy ne gyere be, meg ne gyere erre, he?:D

Szólj édesanyádnak, hogy ne akkor keresgéljen már a szobátokban, amikor bent vagytok, főleg nem kopogás nélkül - mégis milyen neveletlen hozzáállás ez?

A párodat pedig szeresd, mutasd ki neki, hogy mindenképpen szereted, akármi történjen. Neki kell valahogy túljutnia a görcsön, Te csak ilyesmi tudsz segíteni. Max. menjetek el egy urológushoz vagy szexológushoz, hátha tud mondani valamit.

2009. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!