Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyumnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyumnak hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk olyan barátnő viszonyban az anyukámmal(sajnos).

És nem magyon tudom hogy hogy mondjam el neki hogy van barátom. Tudnátok segítnei?

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. okt. 17. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi sem vagyunk az anyummal sajnos barátnői viszonyban!

Mikor lett barátom, kérdezte hogy hova megyek,mondam hogy ki!Hazaértem megkérdezte hogy kivel jöttem haza,megmondam a fiő nevét, rákérdezett hogy ki az, mondam neki hogy egyre többet találkozgatunk, alakul valami közöttünk...stb!!!

2009. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pl igy> szia anyu, kepzeld van baratom! :P


na jo viccelek bar ez is megoldas lehet:) attol fugg hany eves vagy es eltudode jatszani viccesen a dolgot

2009. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minek kéne elmondani????
2009. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanojan BÁTORSÁGGAL ahogy megismerted!!!Vagy már legalább 16?
2009. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy???
2009. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok és már a saját dédmamám ismerősei, rokonok mindenki kérdezte hogy van-e már barátom és mindig azt mondtam hogy nem(akkor még nem is volt)és akkor mondták hogy pedig ilyenkor már mindenkinek van barátja...
2009. nov. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!